Zavrieť

Porady

Každá rada dobrá

Ahojte,prosím podraďte ako upraviť sedadlo vodiča aby mal vodič lepší výhľad aj napriek tomu, že sedadlo vodiča je výškovo nastaviteľné a nechce pridávať pod z...k ďalšie vankúše. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzi21 je offline (nepripojený) zuzi21

    zuzi21
    Tie rady sú čarovné.Určite boli inšpirované krásnym letným počasím.Halmir veľmi nepomohli,ale prispeli k dobrej nálade.

    juskoj je offline (nepripojený) juskoj

    juskoj
    ... alebo rovno odmontovať strechu .

    zuzi21 je offline (nepripojený) zuzi21

    zuzi21
    Pri barovej stoličke sa ti môže stať,že sa do auta nevojdeš už ty.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ak riesenim nie je nastavitelne sedadlo vodica, ani vankuse pod sedaciu cast, tak potom riesenim je kamera a velkoplosna obrazovka

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    tie vankúše sú najjednoduchší a najlacneší spôsob ako si zlepšiť videnie...a ešte ma napadá jedna možnosť-nechať si narásť zadok

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Tiež mám taký problém, ale používam vankúšik. Sedačku mám nastavenú na najvyššej polohe, ale stále to nestačí ale asi sa s tým nedá už nič robiť, možno len špeciálna úprava sedačky

    halmir je offline (nepripojený) halmir

    halmir
    Ďakujem za každú radu aj keď niektoré osobné skúsenosti sú dosť nezvyčajné.Prihliadnuc na originalitu všetkých návrhov, najmenej finančne náročný sa mi pozdáva návrh od ktorý napísala beba. K úplnosti chýba už len kontakt na fy, ktorá upravuje sedačky. Ešte raz vrela vďaka.

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    ani nove mensie auto nie je zly napad alebo autosedacka

    halmir je offline (nepripojený) halmir

    halmir
    tiny77 Pozri príspevok
    ani nove mensie auto nie je zly napad alebo autosedacka
    Skôr som uvažoval o niečom väčšom . Prípadne,že vymením sedadlo vodiča za barovú stoličku,ta je hádam dosť vysoká.Len neviem,čo povedia na to policajti po prijatí nového zákona o prev. na cest.komun.

    Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

    Vylúčený člen Karas Milan
    Ahoj.

    Pravdepodobne nechceš jazdiť náklaďákom (tam vodič pozerá zvrchu) , ale úprava sedadla (ak je homologovaná - kvôli cene) na podobné ako v náklaďáku by ti pomohla.

    Ahoj
    Ka Mil

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    Osadiť barovú stoličku, následne odmontovať strechu, zväčšiť predné sklo, myslím, že takto vytuningované auto by stálo za fotku do Roháča. Ľudia, ste ma perfektne pobavili.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.