Zavrieť

Porady

Fľaky

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte, chcela by som radu. Mám oblúbené tričko ale z neznámeho dôvodu sa na ňom vytvorili fľaky žltej farby. Vyzerá to ako zašpinené no neviem od čoho. Mastné to byť určite nemôže. Skúšali sme xy krát prať, odmáčať, dokonca som kvôli tomu kúpila aj Vanish ale bez účinku. Nevedel by mi niekto poradiť ako to dám preč? Som už bezradná Ďakujem
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wagner Pozri príspevok
Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené
a to de kupim?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som ho kúpila v Blave na Obchodnej v DM drogérii. Vraj ho majú aj v Tescu, ale ja som ho u nás nenašla ani v Tescu, ani v DM Drogérii. Tam jedno stálo 30Sk.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Skús ten nový tekutý Ariel na škvrny.
Ale rýchlo,pokým je to novinka, lebo potom sa asi pokazí, ako všetko dobré...
0 0
andyt andyt

andyt je offline (nepripojený) andyt

Ahoj, ja používam v takýchto prípadoch ( tiež DM drogeria ) ROLL -ON od DR. Beckmann... je to gulička na fľaky. Natreš to na fľak , necháš pôsobiť a dáš doprania. Ja mám malú dcéru a bežne sa trápime s fľakmi od čohokoľvek a zatiaľ to vyšlo vždy. Potom to dám do pračky a vyperiem s Ariel práškom a je to ..vyskúšaj možno to pomôže. Pekný večer.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
skúšala som všeličo a nič
0 0
pwerka pwerka

pwerka je offline (nepripojený) pwerka

fakt skus to zlcove mydlo, je omnoho lepsie ako vanish. mne s nim vyslo skoro vsetko a ine na flaky ani nepouzivam. predavaju ho v DM, je tekute aj tuhe. mne sa viac osvedcilo to tuhe.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

pasuliatko Pozri príspevok
skúšala som všeličo a nič
ak chceš,napíš mi,skisím ti poradit,mozno budeme mat stastie?daria
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
Ja som ho kúpila v Blave na Obchodnej v DM drogérii. Vraj ho majú aj v Tescu, ale ja som ho u nás nenašla ani v Tescu, ani v DM Drogérii. Tam jedno stálo 30Sk.
V PD ho majú v DM-ke vo Vtáčniku
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
našla som , kúpila som, vyskúšam, napíšem potom.že čo sa stalo
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
wagner Pozri príspevok
Niekde v téme sa spomínalo žlčové mydlo. Pred nedávnom som ho kúpila, ale ešte nemám vyskúšané. Možno by pomohlo - teda bolo tu poriadne vychválené
skúšala som žlčové mydlo tuhé a nijak nepomohlo
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pasuliatko Pozri príspevok
skúšala som žlčové mydlo tuhé a nijak nepomohlo
Pasuliatko...tak popros toho milého človiečika, čo Ti kúpil to milé tričenko, nech teda kúpi ďalšie milé tričenko a v tom už potom nepapaj mastnú slaninku, len v tom prvom fľakatom

Srandujem..., ale páči sa mi, ako tu všetci s Tebou súcitíme...
0 0
MIJA MIJA

MIJA je offline (nepripojený) MIJA

Ak je tričko biele, ja namočím vatovú tyčinku najprv do vody, potom do Sava a fľak pretieram, až zmizne. Potom to miesto oplachnem vodou, prípadne preperiem - stačí aj v ruke.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
danushka Pozri príspevok
Pasuliatko...tak popros toho milého človiečika, čo Ti kúpil to milé tričenko, nech teda kúpi ďalšie milé tričenko a v tom už potom nepapaj mastnú slaninku, len v tom prvom fľakatom

Srandujem..., ale páči sa mi, ako tu všetci s Tebou súcitíme...
to tričko som dostala k narodkam, a nejedla som nič v nom mastne, keby to bola mastnota to vyde na to mam thaky smradlavy odstraňovač mastnoty
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
MIJA Pozri príspevok
Ak je tričko biele, ja namočím vatovú tyčinku najprv do vody, potom do Sava a fľak pretieram, až zmizne. Potom to miesto oplachnem vodou, prípadne preperiem - stačí aj v ruke.
tyrkisové tričko
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pasuliatko Pozri príspevok
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč

...HEURÉKA!!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
danushka Pozri príspevok

...HEURÉKA!!!
kto?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

danushka Pozri príspevok

...HEURÉKA!!!
pasuliatko Pozri príspevok
kto?
Zvolanie Heuréka! - kuk sem:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Heur%C3%A9ka
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Re: FľakyCitát:
Pôvodca textu príspevku: pasuliatko
ale musím sa pochváliť škvrna je preč. namočila som to na noc do lavora hrnček prášku na pranie,asi deci vanishu, a aj gel na pranie. zaliala som to teplou vodou, poobede na druhý deň som to vypláchala a napočudovanie je preč
Pôvodca textu príspevku: danushka
..HEURÉKA!!!
pasuliatkoRe: Fľaky
Citát:

kto?
Žeby to bol ujo čo čistí svetríky?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať