Zavrieť

Porady

OMEGA saldo nesedí na HK

Potrebujem poradiť, nesedí mi odberaeľské saldo na HK v Omege, absolútne netuším,ako hľadať chybu....poradí mi niekto,please
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    nesedi ti k 31.12.?

    ak ano, tak zvyknem zmensovat okruh datumov a tak zistit kde sa chyba zacala prejavovat...

    mas vsetky 311 nastavene ako saldokontne pohladavky?

    Uplne v prvom rade si treba dat knihu analytickej evidencie pre 311 a hladat ci vsade pri kazdom pohybe je zadany partner... ci si nepouzila ucet 311 len tak bez partnera... ak ano, treba to opravit...

    Potom si zvyknem urobit taku obycajnu tabulku:

    1. riadok - stav 311
    2. riadok - saldokonto pre ucet 311
    3. riadok - rozdiel

    a toto porovnavam pre jednotlive mesiace...

    adrina je offline (nepripojený) adrina

    adrina
    áno..k 31.12.....úplne ma to prekvapilo,le druhá firma v Omege mi sadla na prvý šup....
    skúsim to prejsť po mesiacoch..že kde sa to pokašlalo..na jednej analytike je malý rozdiel....ale na druhej pri zahraničných fakturách úplne haus mumero....že rozdiel 15tis.eur:-(
    až ma to vydesilo....čo to môže byť za somarinu??

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    este si daj spravit kurzovy rozdiel saldokonta... pre istotu... a ten rozdiel je dost velky...

    osobne to vidim na 311 bez zadaneho partnera alebo nahodenu uhradu bez zadania partnera... alebo pouzitie ineho uctu namiesto 311

    adrina je offline (nepripojený) adrina

    adrina
    andrejka...díky....tuzemskú som opravila šupitom...len ešte mi vyskakuje malý rozdiel na czk nejakých 83eur...asi kurzové rozdiely...alebo??

    OMEGA saldo nesedí na HK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.