Zavrieť

Porady

Winows Movie maker- dokončenie

Ahojte poraďáci!
Znovu sa trápim s videofilmom. Videa som si vložila , spravila prechody a neviem z toho spraviť videofilm.
Keď som si to napálila, tak sa mi napálilo len v pracovnej verzií a tam kde som mala videa, zobrazili sa mi červené krížiky. A samozrejme to nehralo v inom PC- asi sa napálil len odkaz na niečo. Prosím poraďte mi, ako si mám spraviť z toho film. Mám WMM len v Anglickom jazyku a robí mi to problém.
Keď som si to chcela uložiť do môjho počítača- proces ukladania naskočil, ale sa zastavil pri 12 %-to isté aj pri pokuse spraviť DVD film.
Prosím poraďťe mi. Vopred ďakujem. Zlata
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neukladala si to ako "projekt"? Lebo v tom prípade uloží len rozloženie a cesty k zdroju! Po ukončení musíš ukladať pod funkciou Uložiť súbor videa..... - vtedy ukladá jak "projekt" (teda všetky prechody, efekty) a aj zdrojové súbory - teda videá.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zlatica.turisova Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci!
    Znovu sa trápim s videofilmom. Videa som si vložila , spravila prechody a neviem z toho spraviť videofilm.
    Keď som si to napálila, tak sa mi napálilo len v pracovnej verzií a tam kde som mala videa, zobrazili sa mi červené krížiky. A samozrejme to nehralo v inom PC- asi sa napálil len odkaz na niečo. Prosím poraďte mi, ako si mám spraviť z toho film. Mám WMM len v Anglickom jazyku a robí mi to problém.
    ...mám WMM 2,6 ....ten je v slovenčine ...

    Keď som si to chcela uložiť do môjho počítača- proces ukladania naskočil, ale sa zastavil pri 12 %-to isté aj pri pokuse spraviť DVD film.
    Prosím poraďťe mi. Vopred ďakujem. Zlata
    ...

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Ak nabehli červené krížiky, musela si zmeniť adresu zdrojových súborov alebo ich premenovať. Potom aj pri napalovaní nevie ich nájsť a zastane.

    Winows Movie maker- dokončenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.