Zavrieť

Porady

Jedlo z polotovarov

Dobry den, mame pohostinstvo na dedine a chceli by sme zacat ponukat aj jedlo, nechcem na zaciatku investovat do zariadenie pokial nevieme ci to pojde, preto by sme zacali na najskor s polotovarmi. Aky je vas nazor na mrazene/chladene polotovary, mas s tym niekto uz skusenosti? Da sa to porovnat s jedlom, ktore sa spravy tradicnym sposobom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    zalezi comu hovoris polotovar
    - ak ide o bagety tak skusenosti ma asi kazdy a daju sa najst chutne aj nechutne.
    - ak ide o pripravu mrazenych jedal tak je potrebne ci uz kvalitnu trubu alebo fritezu a samozrejme aj riad a podobne cize investicie do zariadenia budu.

    ale ako sa hovori. smadny a hladny clovek nie je stastny

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Netreba zabudnúť samozrejme ani na hygienu a HACCP.

    bielo je offline (nepripojený) bielo

    bielo
    No urcite investicie ocakavam s HACCP som oboznameny. Islo by viacejmenej o pripravu mrazenych jedal. Rad by som este vedel, kde mozem nejake inforomacie co by mala kuchyna splnat, cize aka velkost v m2, ake obklady, ake odvetranie a podobne aby to splnalo hygienicke poziadavky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.