Zavrieť

Porady

Komoda

Ahojte, chcela by som vedieť ako mám predať starožitnosť, či cez internet,alebo zavolať firmu? Som z okresu Snina a neviem či tu niečo také je.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    zalezi od toho, ci mas tu starozitnost ocenenu nejakym odborníkom, či ju chces predat za normalnu cenu ci pod cenu. cez net ta oberu o cenu, ak nevies aku to ma hodnotu,daj to posudit odbornikovi-predpokladam ze je to drevena komoda-tak sa skus opytat rezbara alebo restauratora, to niekde najdes aj v Snine.aspon ja by som si najprv zistila kolko môzem za to pytat /aby si si potom nebila hlavou o zem ked ju das za malo euracov/.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    janamirka2 Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som vedieť ako mám predať starožitnosť, či cez internet,alebo zavolať firmu? Som z okresu Snina a neviem či tu niečo také je.
    Ak myslíš TU na Porade , tak potom ...

    tu

    http://www.porada.sk/inzercia/index.php

    Ak chceš na internete , tak tam je toho neúrekom

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    všade to funguje na rovnakom princípe :

    - registrácia
    - formulár
    - inzerát
    - ponuka ......

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    katarina.j Pozri príspevok
    zalezi od toho, ci mas tu starozitnost ocenenu nejakym odborníkom, či ju chces predat za normalnu cenu ci pod cenu. cez net ta oberu o cenu, ak nevies aku to ma hodnotu,daj to posudit odbornikovi-predpokladam ze je to drevena komoda-tak sa skus opytat rezbara alebo restauratora, to niekde najdes aj v Snine.aspon ja by som si najprv zistila kolko môzem za to pytat /aby si si potom nebila hlavou o zem ked ju das za malo euracov/.
    Ono máš tak .
    Dáš si oceniť , len tak nezáväzne , aby sa nepovedalo ....
    Cena je prijateľná , povedzme , že pre obidve strany .
    Lenže dnes je taká doba , že je väčšia ponuka ako dopyt .....

    Tu je malá ukážka ponuky , každý / prevažne každý / neudáva cenu , ale ....." ponúknite sumu "

    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...meta=&aq=f&oq=

    Svojho času som bol za starožitníkom , porcelán ohodnotiť ...len tak ...skoro som mu uderil za tú blbosť , čo vypotil ...si myslel , že s 10 ročným šracom rozpráva ...

    Takto by som uzavrel , poradil :
    Ak je v dobrom stave , žiaden červotoč alebo iná škodná , kľudne daj ponuku na net a pýtaj nejakú primeranú sumu / ale urč si aj tú svoju , pod ktorú nemieniš ísť /...ak sa niekto ozve a má záujem , ak chceš predať okamžite , môžeš kľudne spustiť ...
    Ak Ti to nesúri , počkaj a cenu drž , takéto veci si zvyknú držať svoju hodnotu ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pekná je ......len pre zaujímavosť , koľko pýtaš ???

    Výkričná cena ?

    Pošli do súkromky.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.