Zavrieť

Porady

Dobrý den,objednal som si peletovaciu pec na skwin shop.

V ich dodacích podmienkach je 7 dni,ktoré už prešli. Nereaguju na ich kontaktny formular,ani obidva tlf.su nedosupne. Proste ziadny kontakt.Poprosim či mozem odstupit od zluvy a podla akeho paragrafu. Velmi surne to potrebujem vediet,aby som mohol objednat pec inde.Dakujem. Ptrebujem to na predajnu ,kde je aj v lete zima
Naposledy upravil Dav : 19.10.10 at 13:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zaplatil si už predfaktúru? Lebo oni rátajú 7 dní od jej zaplatenia

    * Dodacie lehoty
    Tovar ktorý je na sklade bude dodaný do 7 dní od úhrady predfaktúry, a to len v pracovné dni.
    V prípade vyčerpania skladových zásob bude táto skutočnosť oznámená zákazníkovi mailom a objednávka nedodaného tovaru bude stornovaná.
    * Osobný odber
    Tovar je možné odobrať osobne v sklade : Mlynská 4/7, 053 05, Granč-Petrovce.


    Ak nereagujú na kontaktný formulár,napíš im priamo na mail info@skwin.sk
    Ako dôvod na odstúpenie od zmluvy môžeš napísať, že nedodržali podmienky-dodanie tovaru do 7.prac dní a žiadaj vrátiť zálohu na č. účtu xxx

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla zakona im musis zaslat preukazatelne predlzenie lehoty na dodanie (primeranej lehoty) a v pripade nedodania ani v nahradnej lehote mozes odstupit od zmluvy. Od zmluvy je mozne odstupit iba pisomne.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Kupna zmluva vznikla akceptaciou objednavky z ich strany. Takze ano, zmluva existuje a je mozne od nej odstupit.

    Dobrý den,objednal som si peletovaciu pec na skwin shop.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.