Zavrieť

Porady

Mexico - Apaculco

Chystame sa na dovolenku do mexickeho mesta apaculco. ma niekto su´kusenosti? viete ako tam je? vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

    andrej.bat
    cawes uz ste boli v tom acapulcu? ja sa chystam v termine okolo 17-24 novembra len este neviem kde v mexicu skoncim.. idem najskor do mexico city a potom chcem ist neijakam na dovolenku.. teraz si len vybrat ci acapulco alebo preslaveny cancun

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    andrej.bat Pozri príspevok
    cawes uz ste boli v tom acapulcu? ja sa chystam v termine okolo 17-24 novembra len este neviem kde v mexicu skoncim.. idem najskor do mexico city a potom chcem ist neijakam na dovolenku.. teraz si len vybrat ci acapulco alebo preslaveny cancun
    Jáááj,ako ti závidim-sedieť niekde v Mexiku na pláži s tequilou a v ruke s cigárkom a mexičanky pri tebe tancujúce sambu,ach jaj bože...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Jáááj,ako ti závidim-sedieť niekde v Mexiku na pláži s tequilou a v ruke s cigárkom a mexičanky pri tebe tancujúce sambu,ach jaj bože...
    Ja som to doplietol,samba sa predsa tancuje v Brazílii predsa...-nevadí-stačia Mexičanky bez samby...

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    ma aj cancun svoje cary pre cestovatela co vyzaduje noblesu, "znackovu" zabavu-planet Hollywood, Hard Rock Café....a znackove obchody.Mna vsak acapulko zaujalo viac, ja vsak rad spoznavam krajinu a nie all inckl.rezorty.

    andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

    andrej.bat
    vemak Pozri príspevok
    ma aj cancun svoje cary pre cestovatela co vyzaduje noblesu, "znackovu" zabavu-planet Hollywood, Hard Rock Café....a znackove obchody.Mna vsak acapulko zaujalo viac, ja vsak rad spoznavam krajinu a nie all inckl.rezorty.
    aha dakujem az typ este ani sam neviem kde nakoniec pojdem uvidim ked bduem v mexico city skocim do niejakej cestovky a zoberiem prvy volna last minute
    ja tiez moc rezorty nemusim amm radsej mensie hotely

    andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

    andrej.bat
    cawes viete mi niekto povedat ake su ceny napr acapulco a cancun? co sa tyka v strediskach ? napir niejaka vecera tequila pivko a tak.. dakujem
    ano boli sme, dakujeme za radu, bolo krasne mexico je odteraz moja srdcovka tak ako cela amerika- tak ako mesta New York a Chicago

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    andrej.bat Pozri príspevok
    cawes viete mi niekto povedat ake su ceny napr acapulco a cancun? co sa tyka v strediskach ? napir niejaka vecera tequila pivko a tak.. dakujem
    Opakujem sa,ale na vsetko ti vedia odpovedat v American& Overseas Travel corporation-www.aaotonline.com-dopodrobna a po slovensky.Co sa tyka Dominikanskej,Baham,Mexika,Aruby,Turks and Coacs,lodi v Karibiku,USA,Disney,odporucam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.