Zavrieť

Porady

Aký skladový softvér

Zdravím vás všetkých. Zakladáme spoločnosť, ktorá sa bude zaoberať veľkoobchodom. Materská firma sídli v Rakúsku a používa systém SAP. Nakoľko je ich systém pomerne drahý a úprava pre dva jazyky je ešte náročnejšia, potrebujeme zaviesť v novej spoločnosti skladový a fakturačný softvér, ktorý by komunikoval (robil výstupy) do systému SAP a bolo by ho možné používať v slovenskom jazyku a po prípadnej úprave aby boli výstupy aj v nemeckom jazyku. Vie mi niekto odporučiť vhodný softvér, ktorý to dokáže? Zároveň predpokladáme vedenie účtovníctva externou firmou, preto by som uvítal aj radu, s akým účtovným programom by prípadný skladový a fakturačný softvér komunikoval. Prípadne budem vďačný za iný návrh riešenia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janav99 je offline (nepripojený) janav99

    janav99
    Odporucam Vam system pre male a stredne firmy - SAP Business One, ktory dokaze vymienat data so systemom SAP R3 a nie je financne narocny. Spolocnost GTSystems2 riesila import dat medzi tymito systemami (materska firma ma velky SAP - drahe riesenie a dcerske firmy maju SAP Business One), tak sa mozte kontaktovat na nich (0911451475).

    JKA je offline (nepripojený) JKA

    JKA
    profesor Pozri príspevok
    Zdravím vás všetkých. Zakladáme spoločnosť, ktorá sa bude zaoberať veľkoobchodom. Materská firma sídli v Rakúsku a používa systém SAP. Nakoľko je ich systém pomerne drahý a úprava pre dva jazyky je ešte náročnejšia, potrebujeme zaviesť v novej spoločnosti skladový a fakturačný softvér, ktorý by komunikoval (robil výstupy) do systému SAP a bolo by ho možné používať v slovenskom jazyku a po prípadnej úprave aby boli výstupy aj v nemeckom jazyku. Vie mi niekto odporučiť vhodný softvér, ktorý to dokáže? Zároveň predpokladáme vedenie účtovníctva externou firmou, preto by som uvítal aj radu, s akým účtovným programom by prípadný skladový a fakturačný softvér komunikoval. Prípadne budem vďačný za iný návrh riešenia.
    Ja môžem doporučiž IS KARAT. Na rozdiel od SAP Business One je to česko-slovenský produkt so všetkými funkcionalitami a hlavne lepšou podporou. Ale doporučujem si pozrieť skutočné skúsenosti s SAP Business One od užívateľov! Nie len "reklamné prospekty"

    Aký skladový softvér

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.