Zavrieť

Porady

Pomoc v nešťastí.

Mama troch dospelých detí
Dlho som rozmýšľala , či sa mám podeliť s informáciou , ktorú som si prečítala v novinách. Je to informácia, ktorá sa aj mňa tak trochu týka..... informácia o nešťastí a zároveň prosba o pomoc. Je to osud rodiny mojej bývalej priateľky...bývalej preto, lebo už to bude pomaly rok, čo nežije. Viac sa však o tom dozviete z tohoto článku :

http://korzar.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=5012984

Rodina Jána Mašlonku žila veľmi skromne , ich nešťastie poznačila vážna choroba najprv Janky a teraz aj jej syna. Je to skutočný a pravdivý príbeh. V tomto fóre je veľa dobrých ľudí, verím, že neostanú k tejto rodine ľahostajní.... a pomôžu.
Dnes som sa dozvedela č.účtu pre Janka z našich okresných novín, je uvedené aj v diskusii pod článkom. To číslo účtu je 0532677194/0900. Ak by niekto pochyboval o jeho pravdivosti, môže si túto informáciu overiť v Ľubovnianskych novinách.
Naposledy upravil DanielaSL : 17.09.09 at 14:20 Dôvod: doplnenie
Usporiadat
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Dlho som rozmýšľala , či sa mám podeliť s informáciou , ktorú som si prečítala v novinách. Je to informácia, ktorá sa aj mňa tak trochu týka..... informácia o nešťastí a zároveň prosba o pomoc. Je to osud rodiny mojej bývalej priateľky...bývalej preto, lebo už to bude pomaly rok, čo nežije. Viac sa však o tom dozviete z tohoto článku :

http://korzar.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=5012984

Rodina Jána Mašlonku žila veľmi skromne , ich nešťastie poznačila vážna choroba najprv Janky a teraz aj jej syna. Je to skutočný a pravdivý príbeh. V tomto fóre je veľa dobrých ľudí, verím, že neostanú k tejto rodine ľahostajní.... a pomôžu.
Dnes som sa dozvedela č.účtu pre Janka z našich okresných novín, je uvedené aj v diskusii pod článkom.
Je to veľmi smutné, že sa niekedy v jednej rodine prihodí toľko nešťastia.
Je mi to úprimne ľúto a samozrejme pošlem zajtra nejakú čiastku na účet.
Dúfam, že sa pridajú aj iní. Nikdy nevieme, kto z nás bude potrebovať pomoc...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Danieľa, je mi veľmi lúto, ja viem čoje to bojovať s chorobou. Určite prispievam aj ja na jeho liečbu. Ale prosím Ťa skúste nadáciu DOBRÉHO ANJELA. U môjho vnuka pred 3-ma rokmi diagnostizovali rakovinu svalstva, mal len dva roky. Syn sa študoval na univerzite, nevesta bola na RD. Skoro žiadne príjmy nemali. DOBRÝ ANJEL im veľa pomáhal. Dá sa získať pomoc aj cez média, tiež nám pomohli /SLOVENKA, VASÁRNAP, STV, Markíza/.
Držím palce aby mu vyšla operácia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
u.erika Pozri príspevok
Danieľa, je mi veľmi lúto, ja viem čoje to bojovať s chorobou. Určite prispievam aj ja na jeho liečbu. Ale prosím Ťa skúste nadáciu DOBRÉHO ANJELA. U môjho vnuka pred 3-ma rokmi diagnostizovali rakovinu svalstva, mal len dva roky. Syn sa študoval na univerzite, nevesta bola na RD. Skoro žiadne príjmy nemali. DOBRÝ ANJEL im veľa pomáhal. Dá sa získať pomoc aj cez média, tiež nám pomohli /SLOVENKA, VASÁRNAP, STV, Markíza/.
Držím palce aby mu vyšla operácia
Erika ANJEL pomáha aj rodinám s iným ochorením..alebo len rakovinou?
A ďakujem za podporu....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

DanielaSĽ Pozri príspevok
Erika ANJEL pomáha aj rodinám s iným ochorením..alebo len rakovinou?
A ďakujem za podporu....
http://www.dobryanjel.sk/?folder=2
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem, v zozname som našla aj lekárku ktorú poznám. Skúsim s ňou porozprávať a možno ma už nejaký anjel predbehol....
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

DanielaSĽ Pozri príspevok
Posúvam......
Držím moc, moc palce aby všetko dobre dopadlo, príspevok som poslala na uvedené č.účtu
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
DanielaSĽ Pozri príspevok
Dlho som rozmýšľala , či sa mám podeliť s informáciou , ktorú som si prečítala v novinách. Je to informácia, ktorá sa aj mňa tak trochu týka..... informácia o nešťastí a zároveň prosba o pomoc. Je to osud rodiny mojej bývalej priateľky...bývalej preto, lebo už to bude pomaly rok, čo nežije. Viac sa však o tom dozviete z tohoto článku :

http://korzar.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=5012984

Rodina Jána Mašlonku žila veľmi skromne , ich nešťastie poznačila vážna choroba najprv Janky a teraz aj jej syna. Je to skutočný a pravdivý príbeh. V tomto fóre je veľa dobrých ľudí, verím, že neostanú k tejto rodine ľahostajní.... a pomôžu.
Dnes som sa dozvedela č.účtu pre Janka z našich okresných novín, je uvedené aj v diskusii pod článkom.

Posúvam, verím, že neostanete ľahostajní ....
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

posúvam....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danka , môj názor je ten , že bolo by možno viacej ľudí , ktorí sú ochotní pomôcť , ale podľa môjho názoru , tak uvedené číslo účtu , ako je to v diskusii priloženého článku , nestojí asi za dôveru . Nedá sa to číslo uverejniť tak , aby to bolo dôveryhodnejšie .

Neviem , možno sa mýlim ........ak áno tak sa vopred ospravedlňujem .
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zita5 Pozri príspevok
Danka , môj názor je ten , že bolo by možno viacej ľudí , ktorí sú ochotní pomôcť , ale podľa môjho názoru , tak uvedené číslo účtu , ako je to v diskusii priloženého článku , nestojí asi za dôveru . Nedá sa to číslo uverejniť tak , aby to bolo dôveryhodnejšie .

Neviem , možno sa mýlim ........ak áno tak sa vopred ospravedlňujem .
Zitka ja viem, ale ja do článku ktorý bol v Korzári vstúpiť neviem, keď ten článok vyšiel asi ešte zriadený účet pre pomoc nebol...a Ľubovnianske noviny to na svojej stránke nemajú. Ale že som to tu zverejnila a ručím za to, že čo tam je - je pravda...to by mala byť aspoň pre tých čo ma poznajú , dostatočná záruka. Napokon , kto si to chce overiť, môže kedykoľvek zatelefonovať alebo iným spôsobom si overiť číslo účtu pre pomoc Jankovi v Ľubovnianskych novinách.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pripol som tému Daniela a posúvam
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem...
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

Myslim, ze v takych ochoreniach by mohol pomoct aj DOBRÝ ANJEL humanitárny systém občianskej finančnej pomoci.

http://www.dobryanjel.sk/
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jarecko Pozri príspevok
Myslim, ze v takych ochoreniach by mohol pomoct aj DOBRÝ ANJEL humanitárny systém občianskej finančnej pomoci.

http://www.dobryanjel.sk/

Jarečko už je to tu priložené, kuk hore...
...aj ja som včera tri krát platila kartou dobrý anjel aj v Čechách bez problémov.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

slavica Pozri príspevok
Jarečko už je to tu priložené, kuk hore...
...aj ja som včera tri krát platila kartou dobrý anjel aj v Čechách bez problémov.
Predtym som necital vsetky prispevky iba ten hlavny, ktory DanielaSĽ zopakovala. Dufam, ze to nebude nikomu na skodu, ze som tak urobil i ja o Dobrom anjelovi.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Danielka už som prispela.pozastavila som sa nad VS, ale predpokladám ,že je to ich účet,takže to bude asi jedno. dúfam,že to s Jankom dobre dopadne. držím palce a predpokladám ,že nás poinformuješ i ďalej!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Momentálne viem len toľko, že otec mal v piatok cestovať za Jankom do Prahy.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
Danielka už som prispela.pozastavila som sa nad VS, ale predpokladám ,že je to ich účet,takže to bude asi jedno. dúfam,že to s Jankom dobre dopadne. držím palce a predpokladám ,že nás poinformuješ i ďalej!
Ja som dala VS - dátum, dúfam, že to nevadí.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

cloe Pozri príspevok
Ja som dala VS - dátum, dúfam, že to nevadí.
Aj ja som tak urobila
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Ja som tiež prispela, a le dúfam, že na VS nezáleží, keď som dala účet poberateľa. Peniaze z môjho účtu odišli /tiež SLSP/, dufam, že to aj dostali.
Držím palce Jankovi, a jeho ockovi veľa, veľa trpezlivosti. Verím, že všetko dopadne dobre.
Daniela, prosím Ťa, keď budeš vedieť niečo, tak sa ohlás!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať