Zavrieť

Porady

Fibroadenom

Mala ste niektorá z vás nezhubný nádor v prsníku? Dali ste si ho vyoperovať ? Operácia musí byť len v celkovej anestéze ? Aká je pravepodobnosť, že sa nádor časom zmení na zhubný?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Fibroadenom je vazivový útvar, který se na zhoubný nemění, většinou bývá jen malý, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že pro klid duše jsem ho nechala vyoperovat. Operace byla v celkové narkoze, měla jsem ho v rozmezí několika let na obou stranách. Po operaci jsem víc jak 10 let a všechno je v pořádku.
    Jinak něco málo o tom vím i z praxe, zdravotnictví mi tak úplně cizí není.
    Neboj se toho, dej to vyoperovat, nic to není, možná to udělají i v místním umrtvení (já jsem nechtěla) a budeš mít klidné spaní

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Ja som mala fibroadenóm...bol asi veľkosti veľkeho hrachu...gynekológ mi poradil MASTODYNON..tak sa to tuším volalo.... sú to homeopatické kvapky...vybrala som dve balenia a zmizlo mi to samé od seba...

    Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

    Lilka 1
    Mastodynon som užívala. Nepomohlo.Ešte by som chcela vyskúšať Indonal. Má s tým niekto skúsenosť ?

    ganna je offline (nepripojený) ganna

    ganna
    ja som male tiež fibroadenom pred 10 rokmy asi 2cm veľký, a dala som si ho vyoperovať v lokalnej anestezi. Ak by som sa mala nanovo rozhodnúť urobím to tak isto. Nič som necítila bolo to fajn. S doktorom som komunikovala a bolo to cca za 10 min hotové. Ja ale celkovom dobre znášam bolesť, tak je to asi individuálne . Záleží na tebe ako sa rozhodneš.

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    skus pozret stranku badatel.sk ...medicina velakrat oznaci za nador nieco co ani nador nieje..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.