Zavrieť

Porady

Účasť na školeniach bez súhlasu riaditeľa školy?

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možné zúčastňovať sa kreditových školení organizovaných MPC, pokiaľ nemám súhlas riaditeľa školy (na prihláškach sa to vyžaduje, a tak mám pocit, že pokiaľ riaditeľ nie je naklonený vzdelávaniu svojich podriadených, nemám žiadnu šancu niekde sa posunúť ani odborne, ani platovo.)
Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak nesuhlasi, zucastni sa skolenia v ramci dovolenky

    na stranke http://www.mcpo.edu.sk/modules/news/...p?storyid=2190 sa uvadza:
    3. V prípade, že zamestnávateľ odmietne podpísať prihlášku, resp. nesúhlasí, uchádzač o vzdelávací program predloží spolu s prihláškou Potvrdenie o zamestnaní, čím sa overí príslušnosť k cieľovej skupine.

    jojinkoh je offline (nepripojený) jojinkoh

    jojinkoh
    Nemusíš mať podpísanú prihlášku ako súhlas zamestnávateľa-riad. školy. Pozri si riadne prihlášku. Na druhej strane drobnými písmenkami sú vysvetlivky a č.8-riad. školy, zamestnávateľ svojim podpisom overuje údaje v prihláške, jeho podpis nie je podmienkou na prijatie ...Dovolenku Ti musí odsúhlasiť riad. školy.
    Ak chce, tak Ti ju dá, ak nechce, tak Ti ju nedá. Záleží na tom, ako Ťa má v láske.
    Mňa, osobne nechce nikde púšťať, lebo nie som jeho krvná skupina. Dokonca mu aj telefonovali z jedného mpc, že mám na to právo, ale tvrdo bol proti. Viem, že je to diskriminácia. Takú moc dali riad. škôl, ...

    Vebi34 je offline (nepripojený) Vebi34

    Vebi34
    Ahoj, v prípade, že ti prihlášku nepodpíše, tak spolu s prihláškou pošleš svoje doklady o vzdelaní. MPC ti ich bude akceptovať, nerobia s tým problémy, vychádzajú úplne vústrety. Na stránke http://www.mpc-edu.sk/pripravovane-podujatia máš vypísané výzvy na predkladanie prihlášok. Niektoré vzdelávania prebiehajú aj poobede alebo v čase prázdnin. Treba napísať kontaktnej osobe za daný vzdelávací program. Keď si ho otvoríš, dole máš kontaktnú osobu.

    jojinkoh je offline (nepripojený) jojinkoh

    jojinkoh
    Otázka: čo, keď Ti nepodpíše potvrdenie o zamestnaní ? U nás je aj to možné v mojom prípade.

    Účasť na školeniach bez súhlasu riaditeľa školy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.