Zavrieť

Porady

darujem psíka

Ak by mal niekto záujem o malého čierneho bradáča, psíka, 3,5 mesiaca, vyrastal na dvore rodinného domu a je veľmi inteligentný.
Jedinú chybu však tento psík má, že sa nenaučil hovoriť, pretože susedom veľmi vadí, že šteká.
Psík sa nachádza v Bratislave. Ak by mal niekto záujem, kontaktujte ma prosím cez ss.
Psík sa volá Ares.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    jooooj,aj moj havino na Slovensku je cierny bradac-stredny.a tiez steka ako blazon a inteligentny je az nadpriemerne,takze to bude isto iste plemenom.
    keby som mohla,okamzite by som si ho vzala-su to dobri strazcovia a este aj peknucki.
    ostri psici,ale zaroven super aj k detom na pohranie,maju dve tvare.prisnu,na cudzich a votrelcov a detsku,pritulnu,hravu k rodine ktoru poznaju a veria jej.aspon moj Oskar je takyto a aj jeho mama Asta taka bola-uz jej nietOsky nemal este ani pol roka a ked do neho sparal jeden opity pan,pohryzol ho tak do pleca,ze mu zahnisalo.no co uz,ja som ho varovala ale on tvrdil ze take malicke steniatko....haha...

    takze vrelo odporucam.kto si ho vezme,neolutuje.dufam ze sa ho coskoro niekto ujme.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Dobrá správa pre Aresa, jeho majiteĺ sa predsa len rozhodol, že si ho nechá, napriek nepríjemnému susedovi. Som veľmi rada, že sa rozhodol práve takto, pretože si vzájomne prirástli k srdcu a jeden druhému by veľmi chýbali.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    Olice Pozri príspevok
    Dobrá správa pre Aresa, jeho majiteĺ sa predsa len rozhodol, že si ho nechá, napriek nepríjemnému susedovi. Som veľmi rada, že sa rozhodol práve takto, pretože si vzájomne prirástli k srdcu a jeden druhému by veľmi chýbali.
    huraaaaaaa!!!!
    psik je ako dieta-tazko na neho zabudnes,tazko si odvyknes-no a este tazsie je to pre toho psika,co je na teba nalipnuty.....ten nezabudne nikdy...
    takze chvalabohu,stastny koniec.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.