Zavrieť

Porady

Narodeniny

Môže mi niekto poradiť kde by som mohla osláviť 14 narodeniny cca 8 pubertiakov. Daujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    janus14 Pozri príspevok
    Môže mi niekto poradiť kde by som mohla osláviť 14 narodeniny cca 8 pubertiakov. Daujem
    Všetko najlepšie ti prajem, máš krásny vek....
    Nuž, ked som mala 14 bola som už druháčka na Gympli...ale asi by som nehľadala odpoveď tu na :
    PORADA: Diskusné fórum, rady na rôzne témy, najmä však o účtovníctve, daniach a podnikaní.

    ...ešte že vtedy som o internete nevedela ani makké "f"

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    veronikasad Pozri príspevok
    Halli, Janus14 prišla do poraďáckej kaviarne ...
    no Veronika máš pocit, že v poraďackej kaviarni píšu pubertiaci? tak dík...ani ja som tam dávno nebola

    ale O.k.tak jej poraď

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Joj, na Porade - odkedy je prepojená s facebookom - píše všelikto a všeličo ....

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    veronikasad Pozri príspevok
    Joj, na Porade - odkedy je prepojená s facebookom - píše všelikto a všeličo ....
    Preto ja na ňom nie som... takže milá oslávenkyňa, čo tak Fasabuk, tam sa dozvieš aj to čo nechceš...

    ešte dodávam, nemienim to zle, proste tu ti málokto poradí v tvojom krásnom probléme. Ale asi by som sa radšej poradila s maminou a nie na nete...som proste "stará škola" ...aj keď nie tak stará...alebo ak si myslíš, že maminu do toho nič, nuž choď do fóra, kde sú ti seberovní a potom sa raď s nimi, ale ...následky si musíš niesť sama ...tak skvelú zábavu
    Naposledy upravil Halli : 04.04.11 at 16:53

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.