Zavrieť

Porady

Dovoz z UK

Dobry den Potreboval by som radu Chcel by som dovazat znackove sportove oblecenie z Anglicka neviem co by som k tomu potreboval ake doklady kam by to bolo treba ist nahlasit ako na colnici ci je na to vobec nejake obmedzenie atd. a co je to vlastne vyhradny dovozca ci je mozne ho obist Velmi pekne vam zatial dakujem Pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kardo je offline (nepripojený) Kardo

    Kardo
    Dobry den Potreboval by som radu Chcel by som dovazat znackove sportove oblecenie z Anglicka neviem co by som k tomu potreboval ake doklady kam by to bolo treba ist nahlasit ako na colnici ci je na to vobec nejake obmedzenie atd. a co je to vlastne vyhradny dovozca ci je mozne ho obist Velmi pekne vam zatial dakujem Pekny den

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Kardo
    Dobry den Potreboval by som radu Chcel by som dovazat znackove sportove oblecenie z Anglicka neviem co by som k tomu potreboval ake doklady kam by to bolo treba ist nahlasit ako na colnici ci je na to vobec nejake obmedzenie atd. a co je to vlastne vyhradny dovozca ci je mozne ho obist Velmi pekne vam zatial dakujem Pekny den
    NO keďže Anglicko je v EÚ, tak nadobudnutie tovaru hlásiš mesačne - Intrastat. K tovaru samozrejme potrebuješ faktúru od dodávateľa.
    Čo sa týka výhradného dovozcu,tak tam by asi mala byť nejaká zmluva s dodávateľom.
    Dobrý deň prajem . Po prvé nie sme platci DPH a kúpili sme tovar z Ameriky čo to pre nás znamená ohľadom 19%DPH?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.