Zavrieť

Porady

Tehotenstvo

poradte mi,mešká mi to 22 dní, nemám žiadne príznaky, žeby som bola tehotná, tak môžem byť aj tak...?
Usporiadat
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
A co ti brani kupit si v prvom kroku tehotensky test?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Možeš byt tehotna aj bez priznakov, ja som nemohla otehotniet 10 rokov,meškalo mi to hocikedy preto som vtedy pri otehotneni nevenovala tomu pozornosť, ešte aj kava nalačno mi chutila ako obvykle, nič som nepocitovala, až potom prišlo ozaj velke prekvapenie v mojom živote. Doporučujem ako lianka, tehot. test a budeš vedieť.
0 0
DominikaDominika DominikaDominika

DominikaDominika je offline (nepripojený) DominikaDominika

lenuskaa Pozri príspevok
poradte mi,mešká mi to 22 dní, nemám žiadne príznaky, žeby som bola tehotná, tak môžem byť aj tak...?
môžeš, príznaky môžu prísť aj neskôr a ani nemusíš mať žiadne príznaky a môžeš byť tehotná. Želám, aby to vyšlo podľa Tvojich predstáv...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
lenuskaa Pozri príspevok
poradte mi,mešká mi to 22 dní, nemám žiadne príznaky, žeby som bola tehotná, tak môžem byť aj tak...?
Ak Ti menštruácia nezvykne meškať, môžeš byť tehotná-ale nemusíš, môžeš mať nejaký zápal alebo niečo iné-čo Ti povie gynekológ. V prvom rade si po takom čase (22 dňoch) urob tehotenský test a potom navštív gynekológa.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ľudkovia, koľko musí meškať menštruácia, aby tehotenský test niečo ukázal?
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

V lekárni dostať kvalitné testy, ja viem že majú aj také, ktorý zistí či si tehotná už po 5 dňoch od oplodnenia. A není ani drahý.
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Ak ti menštruácia chýba čo i 1 deň, tak testy z lekárne ti presne zistia či si tehotná alebo nie.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ďakujem...
0 0
Heder Heder

Heder je offline (nepripojený) Heder

Netreba čakať, kým mešká menštruácia, ale pre upresnenie fungovania tehotenských testov z moču:
najcitlivejší test môže určiť tehotenstvo už 3-5 dní od, pozor!, uhniezdenia sa vajíčka, odkedy embryo začne vylučovať špeciálny hormón, to znamená, že keď k oplodneniu mohlo dôjsť v deň x, tak k uhniezdeniu vajíčka došlo v deň x plus 5-10dní (putovanie oplodneného vajíčka a uhniezdenie), k tomu treba prirátať 3-5 dní, kedy je úroveň vylučovaného hormónu dostatočne vysoká, aby ju citlivý test zachytil, teda 8-15 dní odo dňa, kedy došlo k oplodneniu! Preto ak si robíte tehotenský test 8 dní od momentu, kedy si myslíte, že ste mohli otehotnieť, negatívny výsledok nemusí znamenať, že nie ste tehotná, treba test zopakovať znova o 2 dni a potom znova a znova, alebo počkať do 15dňa, alebo si dať urobiť krvný test, ten je spoľahlivý a netreba čakať 15 dní
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Heder Pozri príspevok
Netreba čakať, kým mešká menštruácia, ale pre upresnenie fungovania tehotenských testov z moču:
najcitlivejší test môže určiť tehotenstvo už 3-5 dní od, pozor!, uhniezdenia sa vajíčka, odkedy embryo začne vylučovať špeciálny hormón, to znamená, že keď k oplodneniu mohlo dôjsť v deň x, tak k uhniezdeniu vajíčka došlo v deň x plus 5-10dní (putovanie oplodneného vajíčka a uhniezdenie), k tomu treba prirátať 3-5 dní, kedy je úroveň vylučovaného hormónu dostatočne vysoká, aby ju citlivý test zachytil, teda 8-15 dní odo dňa, kedy došlo k oplodneniu! Preto ak si robíte tehotenský test 8 dní od momentu, kedy si myslíte, že ste mohli otehotnieť, negatívny výsledok nemusí znamenať, že nie ste tehotná, treba test zopakovať znova o 2 dni a potom znova a znova, alebo počkať do 15dňa, alebo si dať urobiť krvný test, ten je spoľahlivý a netreba čakať 15 dní

No z toho mi vyplýva, že som si ho robila zavčasu....och jooooj a mne už padol kameň zo srdca...
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

ak mešká 22 dní tak normálny tehotenský test Ti to už oznámi.. predpokladám,že si si ho už urobila ak nie tak Ti celkom nerozumiem..ved to musí byť predsa prvé čo urobíš akonáhle "mešká". Tu vyššie menované odporúčania na zistenie tehotenstva 3-5 dní po styku neodporúčam brať vážne hoci teba sa to už netýka, ty už to z akéhokoľvek testu zistíš.. ja ked som bola tehotná tiež som chcela rýchlo rýchlo vedieť a skúšala som testy ešte pred dňom očakávanej menštruácie a 2x mi vyšlo že nie som tehotná..a 3 dni po dátume mi vyšiel normálne test a bola som tehotná, dobre to tu opise Heder.
ak si teda urobíš test teraz a naozaj nie si tehotná tak máš nejaký iný gynekologicky problém a ten sa rieši najprv u lekára nie na internete.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Mne to mešká týždeň a už na štvrtý deň som si robila test...negatívny...no stále nič...normálne mám nervy....
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

suhlasim ja som ostala tehotna a tehotensky test mi nic neukazoval ani desat dni po vynechani menzesu. Presne toto mi potvrdila aj lekarka ze ten najcitlivejsi test ukazuje uz pat az sest dni po zahniezdeni a aj to nemusi byt presne lebo nie kazde telo zacne vylucovat dostatocne mnozstvo hormonu hned na zaciatku. Tehotensky test je fajn ale krvny je presny.

Minule leto som mala mimomaternicove tehotenstvo uz som mala termin na operaciu a mecovy test si stale myslel ze nie som tehotna.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Ženy a v krvi sa to dá kedý najskorej zistiť, či je žena tehotná?
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

syrik Pozri príspevok
Ženy a v krvi sa to dá kedý najskorej zistiť, či je žena tehotná?
No ja som ostala tehotna tyzden pred ocakavanym menzesom a pat dni po jeho vynechani my to uz v krvi zistili. Ale neviem ci je to uz aj skor ale myslim ze ano.
Najlepsie je zajst za lekarkou moj je sice sukromny takze nie najlacnejsi ale ten sa napr vobec nezdrzuje ma v ordinacii vnutorny ultrazvuk a hned ho spravi ked nieco vidi posle na krv aby sa to potvrdilo, ked nic nevidi posle na krv aby sa to potvrdilo
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

silviaz Pozri príspevok
No ja som ostala tehotna tyzden pred ocakavanym menzesom a pat dni po jeho vynechani my to uz v krvi zistili. Ale neviem ci je to uz aj skor ale myslim ze ano.
Najlepsie je zajst za lekarkou moj je sice sukromny takze nie najlacnejsi ale ten sa napr vobec nezdrzuje ma v ordinacii vnutorny ultrazvuk a hned ho spravi ked nieco vidi posle na krv aby sa to potvrdilo, ked nic nevidi posle na krv aby sa to potvrdilo

A na výsledok si koľko čakala?
0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

syrik Pozri príspevok
A na výsledok si koľko čakala?
No môj lekár má ordináciu priamo v nemocničnej časti takže za dve hodiny som to vedela. Záleží od toho kde majú labák kam vozia vzorky. Ale tak ak ich vezu niekam preč tak keď ti rano vezmu krv tak este poobede alebo na druhy deň su vysledky.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

silviaz Pozri príspevok
No môj lekár má ordináciu priamo v nemocničnej časti takže za dve hodiny som to vedela. Záleží od toho kde majú labák kam vozia vzorky. Ale tak ak ich vezu niekam preč tak keď ti rano vezmu krv tak este poobede alebo na druhy deň su vysledky.

Ďakujem Ti moc
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Môj vlastný dávny prípad. Menzes 2 mesiace nič, tak som išla na vyšetrenie. Po ňom mi doktorka povedala, že to na tehotenstvo nevyzerá, poslala ma na sono, tak isto nič. Ja som jej vravela že tehotná nemôžem byť, lebo manžel je dlhšie v zahraničí, na čo ma totálne zaklincovala, "veď na to nepotrebujete manžela". Urobila mi aj odbery, výsledky boli v poriadku, žiadny zápal. Uzavrela to ako hormonálnu poruchu, po pichnutí injekcie sa vrátilo všetko do normálu.
0 0
lea258 lea258

lea258 je offline (nepripojený) lea258

ahojte...mam taky problem...pred tyzdnom som mala pohlavny styk s kamaratom...bez ochrany...mali sme vypite tak sa to takto zvrtlo...prvykrat do mna nepustil...dal si kondom ale ten sa mu zosmykol dole tak sme to skusili zase bez ochrany...noo ked vybral tak uz si nebol isty ci stihol alebo nie...kramy som urcite mala dostat tento tyzden co sa aj stalo lebo to s kamaratom bolo v piatok aa hned pondelok som dostala kramy...prosim powedzte ze nesom alebo nemusim byt tehotna...urcite by sa to uz nejako prejavovalo niee???..poradte mi bojim sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať