Zavrieť

Porady

ceny zubarov v Prešove

mam taky problem, na prednom zube sa mi urobil kaz, ktory tam mam uz dlhsie a teraz sa mi z neho este aj odlomilo. Chcela by som si to dat osetrit, ale neviem co ma to bude stat a ku akej doktorke by som mala ist. Mam svojho zubara ale tan mi povedal ze sa s tym nic neda robit. Prosim poradte mi niejaku dobru doktorku z Prešova a čo by to stalo približne. Prehliadku by som mala mat, ale napiste mi ceny aj bez prehliadky aj s nou . prosim poradte Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wayan je offline (nepripojený) wayan

    wayan
    Ahoj,ja mam super zubarku,ibaze je sukromna a je totalny expert na vsetko...dokonca ma aj zahranicnych solventnych klientov...prednasa na univerzitach atd....no zuby da dokopy akekolvek.....DR.Kovalova...ak mas zaujem napis,poslem t.c....bezna prehliadka plus rtg a ustna hygiena cca 1500sk,dalsie zakroky podla velkosti kazov ale do 1000sk,vrelo odporucam, ja som nadmieru spokojna aj cez tie ceny

    bebka2 je offline (nepripojený) bebka2

    bebka2
    Ahoj, to teda nechápem, že sa s tým nedá nič robiť. Ja mám tiež dobrú zubárku, robí na Odborárskej ZŠ- MUDr. Tóthová, má aj dobé ceny , biela blomba vpredu- okolo 250;Sk. B.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    No som udivena z tych cien, ktore uvadzate. MUDR. Kovalova je najdrahsia zubna lekarka v okrese, to ze prednasa na VS neznamena, ze je dobra lekarka, skor je dobra podnikatelka, staci sa pozruet na jej vozovy park. Je draha, ze az....
    A este som nepocula, zeby biela plomba stala na prednom zube v sucasnosti 250sk, ved tolko nestoji ani vlozka do zuba.,m To nie je mozne. JJa mam zubneho lekara v PORS pri stanici, nie je lacny, taky bezny priemer, ale pracu ma 100%.Ambulancia klimatizovana, v cakarni hra prijemna hudba, to vsetko- rezia takej ambulôancie nieco stoji, nie vzdy najlacnejsie je aj nejlepsie
    NIE SME TAKI BOHATI,ABY SME SI KUPOVALI LACNE VECI

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    No, mne zubár povedal, že na prednom zube je nárok na bielu plombu bez príplatku /aký materiál - to presne neviem, nie som zubár, ale biela/ - aj mi ju robil, platila som 250.- SK. Pritom je to revízny zubár jednej zdravotnej poisťovne. Tá citovaná pani - no comment, chodila k nej kolegyňa.

    ceny zubarov v Prešove

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.