Zavrieť

Porady

DVD napalovanie

Dnes som napalovala 5 GB film na Verbatim DVD+R DL 8,5GB 8x. Napalovala som ho rýchlosťou 6x. Napalovalo mi to asi 13 min. Potom som toto DVD chcela prehrať na prehrávači a ten mi vypísal, že toto DVD sa nebude dať prehrať, lebo nebolo finalizované a na druhom prehrávači mi vôbec nejde hlas (ale film prehrá) a na konzole mi hlas dobre (5.1) ide po anglicky a po česky mi to ide tak potichu, že kaď mám hlas naplno, tak ledva počujem . Keď napalujem na 4,7GB, tak mi všetko ide normálne, tak prečo mi toto teraz urobilo- nefinalizovalo a neprehralo (napalovala som v Nero 7). Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nera už dávno nepoužívam (ťažkopádny), ale skús vložiť DVD-čko späť v Nere a vyhľadať, či sa nedá finalizovať (tzv. "uzavrieť").

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    prepáčte,že "hi-jackujem tému"

    no chcem sa spýtať či program DVDFab Platinum podlieha automatickým aktualizáciam,ktoré prichádzajú po internete

    mám totiž podozrenie, že v poslednom čase nekopíruje /nanapaľuje/ správne

    Kopiroval som disk ABCD Video /cestopisný/ a aj keď mi vypisalo,že "uspešne dokončené"
    v prehrávači sa kopirované DVD nedá spustiť

    predtým mi toto nerobilo a každý kopirovaný disk sa dal uspešne spustiť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Formát videa? Pokiaľ to kopíruješ ako "klasické" DVD, tak musíš použiť funkciu pre tvorbu DVD - Zápis Video súborov (podadresáre VIDEO_TS a AUDIO_TS a súbory ****.ifo, ****.bup). ***.avi zase ako dátové súbory!

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    ešte mi napadlo, či to nemôže byť preto, lebo to je DL (dual layer) a nero toto asi nepozná. Na napalovanie treba koncovky bup, vob, ifo.
    misoft ***.vob som pozabudol - správna pripomienka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.