Zavrieť

Porady

TV LG 47LV570S - máte skúsenosti?

má niekto skúsenosti s tv lg 47lv570s (42lv570s) hlavne čo sa týka satelitného príjmu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Na oficialnom webe http://www.lg.com/sk/tv-audio-video/...y-47LV570S.jsp sa uvdza, ze ma to tuner DVB-S
    Teda je potrebne overit ci to ma skutocne len DVB-S, alebo ma to standard DVB-S2 (stretol som sa s tym, ze to uvadzaju blbo napr. pri tomto TV http://www.lg.com/sk/tv-audio-video/...v-47LW980S.jsp je uvedene v popise DVB-S2 HD ale v specifikacii pisu DVB-S, takze clovek potom nevie ... a kupovat v nesnej dobe DVB-S uz asi neni moc vhodne)
    Inak by problem s DVB-S vysielanim nemal byt. Samozrejme TV ma aj CI, cize s prislusnym CAM a kartou mozes sledovat aj kodovane kanaly

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tak som ho kúpil - 42lv570s. vyzerá to celkom slušne aj keď neni 3d. ale cena dobrá - 595 eur

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    prvá skúsenosť:

    aj keď na strane 79 slovenského manuálu sa píše, že funkcia dvr - nahrávanie a prehrávanie pomocou externého hd pripojeného na usb port je možný len v týchto krajinách: "funkcia dvr (Táto funkcia je dostupná iba vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Španielsku, Rusku, na Ukrajine, v Kazachstane, Litve, Estónsku, Lotyšsku a v Českej republike.)"

    nie je to celkom tak - funguje to aj v sk :-)

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    srska Pozri príspevok
    prvá skúsenosť:

    aj keď na strane 79 slovenského manuálu sa píše, že funkcia dvr - nahrávanie a prehrávanie pomocou externého hd pripojeného na usb port je možný len v týchto krajinách: "funkcia dvr (Táto funkcia je dostupná iba vo Fínsku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Španielsku, Rusku, na Ukrajine, v Kazachstane, Litve, Estónsku, Lotyšsku a v Českej republike.)"

    nie je to celkom tak - funguje to aj v sk :-)
    To fakt ???
    To ako by chceli kontrolovat, ten TV ma GPS? :>D

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kergulaan Pozri príspevok
    To fakt ???
    To ako by chceli kontrolovat, ten TV ma GPS? :>D
    v servisnom menu tv pre jednotlivé krajiny sa sa nastavuje dvr=0/1

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    pivko Pozri príspevok
    Za tu cenu si už mohol mať plazmu Panasonic , LG nieje televízor.
    panasonic nelúbim a plazmu tiež nie

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ja mam panasonic plazmu uz 3 roky a bez problemov. Sice niesom taky fanda, ze by som potreboval na tom tv: net, youtube, skype, prehravanie mkv atd .... uplne mi staci to co sa vysiela .... tie spominane sluzby mozem vyuzit na DVB-S2 boxe, ale nemam chut si na telke prehliadat web, skypovat atd .... na to mi sluzi PC
    a btw ... jak si spokojny s DVB-S, vie to aj DVB-S2 ?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Fero11 Pozri príspevok
    ja mam panasonic plazmu uz 3 roky a bez problemov. Sice niesom taky fanda, ze by som potreboval na tom tv: net, youtube, skype, prehravanie mkv atd .... uplne mi staci to co sa vysiela .... tie spominane sluzby mozem vyuzit na DVB-S2 boxe, ale nemam chut si na telke prehliadat web, skypovat atd .... na to mi sluzi PC
    a btw ... jak si spokojny s DVB-S, vie to aj DVB-S2 ?
    ešte nemám parabolu a konvertor.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    dokúpil som diaľkový ovládač an-mr200 magic motion. 7 tlačidiel namiesto 47
    Naposledy upravil srska : 09.12.11 at 12:22
    lg1.jpg  
    lg3.jpg  
    lg2.jpg  
    1/1

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ale to je zle ne ?
    Lebo ked si chces prepnut napr na kanal 8, tak musis stlacit min. 2 gombiky a viac (vtedy ti stacil 1 )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.