Zavrieť

Porady

čo s neplatičom?

Máme v bytovke ˇ/12bytov/ jedneho neplatiča, bol upozornený 2 krát-nezaplatil!! Potom sme sa dohodli na splatkovom kalendári /190 e mesačne/ ani to nazaplatil.Už fakt nevieme čo máme s tým robit!!! / byt má založený v banke!!! Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Pokial na byt bankou nieje uvalena exekucia tak by sa to malo dat vymoct exekucne. Neviem vysku dlznej sumy a okolnosti ale odporucam clanok http://www.mcga.sk/sk/dobrovolne-dra...rznych-podstat

    Neviem ci mate spolocenstvo alebo spravcu ale vo vasom pripade by som urcite navstivil pravnicku kancelariu, ktora sa venuje uvedenym problemom.

    zlatica76 je offline (nepripojený) zlatica76

    zlatica76
    je potrebné osloviť správcu (ak nemáte SVB) alebo zájsť za právnikom a spýtať sa na možnosti dobrovoľnej dražby. Ale je to všetko beh na dlhé trate.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tannenkau Ty si padla odkiaľ ?

    A konkrétne na ktorú časť tela si padla ???????????????????

    Dražbu bytu za 380 evri !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    To ani bytová mafia NEROBÍ .
    zlatica76 Pozri sa, ja som už dobrovoľnú dražbu riešila. A upomienok boli nie dve... ale dobrých 10, plus každý týždeň na ulici doslova na kolenách prosila, nech zaplatí....
    Samozrejme sú rôzne spôsoby - a netvrdím, že hneď má utekať za právnikom na dobrovoľnú dražbu. A BTW, ako vieš že ide o 380 eur? Nikde v zadaní to nie je spomenuté!!!
    To, ako sa správať pri neplatičoch, by malo byť (aspoň čiastočne) popísané v zmluve o spoločenstve, resp. v zmluve so správcom. Treba začať odtiaľ...
    tannenkau jááááááááj

    2x upozornený (a ja že nezaplatil 2x)

    Ja v zmluve o správe mám (aby netrebalo schodze)
    pri koľkomesačnej dlžobe, čím ma poverili
    misoft
    @tannenkau: ako zvyčajne - píšeš a reaguješ, pričom si neprečítaš CELÝ problém - a potom tu hádžeš nezmysly a nesprávne invenkcie.
    Na 26 príspevkov - privysoko rúbeš! Tvoj slovník je na hrane slušnosti!
    tannenkau "" Tvoj slovník je na hrane slušnosti! ""

    dávaj bacha, aby si sa z toľkej slušnosti :
    nepo..al

    PS
    "" Na 26 príspevkov - privysoko rúbeš! ""

    Aký si vyhodňar, taký si mulo

    ako keby si mal 3x vačšiu pravdu, že si dal 3x menej príspevkov ako ja

    čo má počet príspevkov spoločné s ich kvalitou

    čo máš spoločné ty s odbornými radami

    keď ani nevieš, čo sa píše pod tvojím linkom !!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!
    rodina1 uskutočniť dobrovoľnú dražbu je možné len v prípade, ak je dlh vyšší ako 2 000,00 Eur
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    u nás dalo spoločenstvo takýto byt do dražby.. Predal sa, dlžoba sa vyplatila. Zvyšok peňazí išiel na ďalšie dlžoby.. Ale je pravda, že v okamžiku dražby tam už majiteľ nebýval. Mal tých bytov viac.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.