Zavrieť

Porady

Z excel do pdf, word

Ahojte ako by som mohol exportovať excel do pdf alebo wordu? Poraďte prosim. Je nato nejaky VBA kód?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    domin1223 Pozri príspevok
    Ahojte ako by som mohol exportovať excel do pdf alebo wordu? Poraďte prosim. Je nato nejaky VBA kód?

    Ďakujem
    Ak chceš akýkoľvek dokument konvertovať do formátu .pdf, tak si nainštaluj nejakú free aplikáciu na tvorbu .pdf dokumentov. Ja napr. používam PDF Creator, je to jednoduché, ako keď tlačíš dokument.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    domin1223 Pozri príspevok
    Ďakujem vam všetkym za rady ale ja by som potreboval naprogramovať tak makro aby sa exportoval excel do pdf, word
    Neviem, či to niekto iný pochopil, ale ja teda nie.

    Čo to potrebuješ? Makro na export do pdf? Tým jedine zautomatizuješ to, čo by si urobil aj ručne. Chceš konvertovať viac súborov do pdf naraz? Alebo prečo to chceš riešiť makrom, keď cez PDF Creator a tlač dokumentu sú to 4 kliky a máš dokument pdf... Dokonca, ako som pozeral, Excel2007 má priamo v možnostiach "Uložiť ako..." voľbu formát PDF.

    A raz spomínaš pdf a raz word. Tak do čoho to chceš konvertovať?

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    domin1223 Pozri príspevok
    Ahojte ako by som mohol exportovať excel do pdf alebo wordu? Poraďte prosim. Je nato nejaky VBA kód?

    Ďakujem
    List z EXCELU do WORDU dostaneš aj tak, keď v aktívnom liste excelu stlačíš
    CTRL+a
    potom
    CTRL+c
    potom otvoríš Word
    a stlačíš CTRL+v
    A je to.

    Na PDF musíš mať program, ktorý vie takýto súbor vytvoriť. Tipov si dostal už dosť.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Najjednoduchšie je mať v počítači nainštalovaný Free ofis.Tam len kliknete na ikonku na hlavnom paneli a máte z excelu nádherné pdf.Excel a word som už dávno odporúčal z počítača.
    Naposledy upravil 220870 : 29.12.09 at 22:00

    domin1223 je offline (nepripojený) domin1223

    domin1223
    Ďakujem vam všetkym za rady ale ja by som potreboval naprogramovať tak makro aby sa exportoval excel do pdf, word

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.