Zavrieť

Porady

Čo najviac používate na hlavnej stránke Porady?

admin
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Richard Pozri príspevok
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?
Ja osobne idem cez obsluha-dnešné príspevky a potom najviac aj sledujem-kto je online...
Nechýba mi asi nič, ale určite by som zrušil možnosť byť anonymný -t.zn. že nesvieti niekto-neviem ako ostatným , ale mne to dosť vadí...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard Pozri príspevok
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?
Po otvorení Porady je môj postup takýto :
1. Obsluha- dnešné príspevky
2. Porady - jednotlivé sekcie

3. Potom následuje mnou nie veľmi obľúbené rolovanie :
- poraďácka kaviareň
- ohlasy, oznamy
- rodinné, občianske, spotrebiteľské právo
- porada nielen o rovnakej práci

Práve tieto obľúbené skupiny z bodu č. 3 mi chýbajú v hlavnej ponukovej lište .
Možno nielen mne, lebo sú to jedny z najnavštevovanejších a najviac diskusovaných tém...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.

Pozeral som profily poniektorých a bol som zhrozený z tohto obsahu
nabádanie na zmanipulovanie bodového hodnotenia,ohováranie,bonzovanie ,prosba o utajenie skutočností,že pod tým istým nickom vystupuje dočasne viac osob, detinské pozdravy ,líškanie sa jeden druhému, dokonca promiskuita
skrátka jedn veĺký GŔC , ktorý sa okrem porady nikde na žiadnom portáli nevyskytuje
A najhoršie na tom,je že do toho všetkého sú aktívne zapojení tí,čo by mali dohliadať na poriadok hlavne cez víkend.
DAJTE TO DO PORIADKU !!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.

Pozeral som profily poniektorých a bol som zhrozený z tohto obsahu
nabádanie na zmanipulovanie bodového hodnotenia,ohováranie,bonzovanie ,prosba o utajenie skutočností,že pod tým istým nickom vystupuje dočasne viac osob, detinské pozdravy ,líškanie sa jeden druhému, dokonca promiskuita
skrátka jedn veĺký GŔC , ktorý sa okrem porady nikde na žiadnom portáli nevyskytuje
A najhoršie na tom,je že do toho všetkého sú aktívne zapojení tí,čo by mali dohliadať na poriadok hlavne cez víkend.
DAJTE TO DO PORIADKU !!!
Ale Lacinko teraz sa mýliš-práveže porada je jedna z najserioznejších stránok...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
obsluha - nové príspevky
cez hlavnú stránku - rubriky : hlavne zákony, niekedy aj rubriku, podľa potreby. Na hlavnej stránke ešte zoznam účastníkov a moje posledné príspevky, občas šuťák.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale Lacinko teraz sa mýliš-práveže porada je jedna z najserioznejších stránok...
Som z toho veĺmi sklamaný,že to takto musím verejne povedať,

ale do intríg a zakulisných machinácii ktoré som opísal si zapojený aj Ty , a to dokonca veeeeľmi aktívne .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Laco-monter Pozri príspevok
Som z toho veĺmi sklamaný,že to takto musím verejne povedať,

ale do intríg a zakulisných machinácii ktoré som opísal si zapojený aj Ty , a to dokonca veeeeľmi aktívne .

Takže ty sa zapájaš iba pasívne?
Veď si nájdi témy, ktoré ti vyhovujú viac.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Obsluha-dnešné príspevky a potom sledované témy, moje posledné príspevky... občas voľné surfovanie
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ahoj,ahoj. Otvorím si Obsluhu...Dnešné príspevky... ak nenájdem niečo aktuálne, jednoznačne používam Hľadať.
A aj keď použijem porušenie Etiky Porady pozerám príspevky od Laco-monter
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

obsluha -dnesne prispevky
nezaujima ma, kto je prihlaseny, je to kazdeho sukromna vec

nedostatky: neaktualne zakony, straca sa prehlad - aspon pre mna je hladanie potrebnych veci dost komplikovane, nakolko je tu uz tolko tem pod roznymi nazvami a stale dookola to iste, ze nie je v mojich silach precitat vsetky prispevky, kym natrafim na to co potrebujem
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

marjankaj Pozri príspevok
Takže ty sa zapájaš iba pasívne?
Veď si nájdi témy, ktoré ti vyhovujú viac.
NIE , ja nevypisujem nikomu cez SS podrazácke odkazy , ani sa nikomu nelíškam , ani nebonzujem na nikoho,že počúvaj zmaž ten a ten príspevok v tej a tej téme,

ja sa vyjadrujem K VECI

A preto ma niektorí začali nenávidieť .
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Laco-monter Pozri príspevok
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.
Čo myslíš pod pojmom "obsah stránky súkromných správ SS" ?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

luigi72 Pozri príspevok
Čo myslíš pod pojmom "obsah stránky súkromných správ SS" ?
Obsah sukromnych sprav,ktorý je zverejnený v profile .Súkromná komunikacia medzi jednotlivými členmi porady
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prečo zas "mrníkujete" ďaľšiu tému ?
Otázky sú jasne zadané, tak sa ich prosím Vás držte a odpovedajte k veci...

Súkromé spory si riešte cez ss-ky, alebo si otvorte novú tému.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

súkromná správa a odkaz v profile sú dve odlišné veci...

skúsim ti poslať súkromnú správu, uvidíš ten rozdiel, v tvojom profile ju nikto neuvidí
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72



Laco-monter Pozri príspevok
Obsah sukromnych sprav,ktorý je zverejnený v profile .Súkromná komunikacia medzi jednotlivými členmi porady
Monika Kováčová Pozri príspevok
súkromná správa a odkaz v profile sú dve odlišné veci...

skúsim ti poslať súkromnú správu, uvidíš ten rozdiel, v tvojom profile ju nikto neuvidí
Preto mi to bolo cudne od Laco-monter. Uz som sa zlakol, ze vsetky SS su verejne... Nie, ze by som mal nieco tajne v SS...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

luigi72 Pozri príspevok






Preto mi to bolo cudne od Laco-monter. Uz som sa zlakol, ze vsetky SS su verejne... Nie, ze by som mal nieco tajne v SS...
Nehovorím,že všetky SS sú verejné, ale z toho,čo som si prečítal v niektorých profiloch, som sa toho dozvedel,veru dosť. !

Moj názor je že ak kliknem na niekoho profil , tak sa mi tam má zobraziť len nevyhnutné minimum udajov, nie odkazy z odkazov,či prvé alebo posledné vety z konverzácie, či pohĺadnice a p.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Otvaram cez hlavnu stranku - moje posledne prispevky, alebo sledovane temy, a ako prve hlavne - dnesne prispevky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Laco-monter Pozri príspevok
Nehovorím,že všetky SS sú verejné, ale z toho,čo som si prečítal v niektorých profiloch, som sa toho dozvedel,veru dosť. !

Moj názor je že ak kliknem na niekoho profil , tak sa mi tam má zobraziť len nevyhnutné minimum udajov, nie odkazy z odkazov,či prvé alebo posledné vety z konverzácie, či pohĺadnice a p
.
A načo čítaš cudzie profily, keď ťa rozčulujú?
So svojim profilom si môže jeho majiteľ robiť čo chce, podľa vlastného uváženia.
Buď po prečítaní zmaže, alebo si ho nechá viditeľný ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
A tie najnovšie témy na hlavnej stránke sledujete tiež?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať