Zavrieť

Porady

SALE4YOU-platené stránky

Ahoj všetci,potrebujem poradit,v roku 2011 sa zaregistrovala na stranke Sale4you a prisla mi faktura ktoru som zaplatila,lebo som mala strach.Mali tam hrozné sankcie.Potom som stranku vôbec nepoužívala nedostala som sa dnu,zablokoval mi ju trojsky kôn.Tento rok som znova dostala fakturu ktoru som sa snažila ignorovať po prečítaní rôznych porád.Dnes ale znova prišla upomienka,mám to stále ignorovať? Poradte mi som taká zufala s celej situacie.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    pepa2506
    Ochrana uradovala,ale neskoro.Ja to nechapem,najprv ma to tam pusti,zaregistrujem sa a o dva dni ked prisla faktura,kukam a už ma to tam nepustilo
    Jednoducho asi preto, že sa medzitým táto stránka dostala do databázy podvodných a boli antivírusy aktualizované - ono niekedy po nahlásení to trvá 1-5 dní, kým nabehne aktualizácia od centra v Google (tam sa hlásia - väčšinou - takéto stránky).

    pepa2506 je offline (nepripojený) pepa2506

    pepa2506
    Ochrana uradovala,ale neskoro.Ja to nechapem,najprv ma to tam pusti,zaregistrujem sa a o dva dni ked prisla faktura,kukam a už ma to tam nepustilo.Čo sa im to podarilo nachvílu prerušiť,aby získali takých blbcov ako som ja?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    mne tiez prisla fakturka aj s upomienkou ze som za minuly rok nezaplatil,sa mi to pekne nazbieralo............su to srandisti .....som sa pobavil
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pepa2506 nebojíš sa že to začnu vymáhať?
    vulxy nebojim...kto to bude vymahat a co? ze sa niekto cez moju IP adresu niekde registroval...
    pepa2506 maš pravdu,aj ja ich kašlem
      zbaliť

    pepa2506 je offline (nepripojený) pepa2506

    pepa2506
    ja som tu upomienku ani neotvarala,až sa moc nešokujem. Takže sa to aj mne začína nabalovať .Dufam že raz nezačne niekto klopať na dvere,až sa zbalím a vypadnem

    SALE4YOU-platené stránky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.