Zavrieť

Porady

last minute do 15.000,-Sk

Dobry den, Zhruba v mesiaci Septmeber, možno až Október alebo November by som chcel ist na dovolenku.

Ako destinácia pripadá do úvahy:
Grécko,Taliansko,Chorvátsko,Bulharsko

2 skupina: Tunisko,Egypt,Španielsko

Zájazd by mal spĺňať:

8-12 dní dovolenky, polpenzia prípadne švédske stoly, doprava letecky prípadne autobus/vlak.

Ubytovanie: samostatná izba podmienkou, wc a sprcha môže byť aj na chodbe ale v rámci hygieny pre čo najmenší počet dovolenkujúcich.

pláž v dosahu do 500-1000 m, do Cca 5 km centrum, obchody.

čo som si prezeral Last minuty nič takéto som nenašiel v odopovedajúcej kvalite, najradšej by som išiel do Grécka + ostrovy, prípadne španielsko ale tam sú ceny už inde.

Ako rezerva môže byť aj ten Egypt,Tunisko, Maroko ,Alžírsko.

Viete doporučiť link, prípadne cestovku v tomto období za uvedenú cenu spĺňajúcu podmienky uvedené v téme?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju

    V prvej dekáde augusta hľadáš pod heslom "last minute" výhodnú ponuku zájazdov na september, október alebo dokonca až november? Navyše v cene, ktorá je približne rovná cene spiatočnej letenky zo Slovenska do zvoleného letoviska?

    Obávam sa, že hľadanie niečoho takého pod heslom "last minute" je v týchto dňoch stratou času
    Skús zopakovať hľadanie najskôr na začiatku septembra, ak chceš cestovať práve v septembri.
    Naposledy upravil endrju : 07.08.07 at 19:25

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    no tiez som si myslel ze je to zbytocne, nemusi byt last minute staci mi iny zajazd pripadne first momnet skratke nieco co splna uvedene podmienky

    dakujem

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Naozaj zbytočne hľadáš teraz takýto typ dovolenky. Keď to začne byť aktuálne /september/ začni si hľadať prostredníctvom CK príp. popozeraj čosi na nete. Určite nájdeš. Ja som bola vlani last minute v Turecku a oplatilo sa.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Clone1 Pozri príspevok
    no tiez som si myslel ze je to zbytocne, nemusi byt last minute staci mi iny zajazd pripadne first momnet skratke nieco co splna uvedene podmienky

    dakujem
    v pripade ze si chcel first moment, tak to bolo treba hladat niekedy v januari...

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Ale netreba zmeškať "first moment" na zimné lyžovačky. Myslím, že je teraz taký akurátny čas na rozmýšľanie o tomto.
    Veď aj v hypermarketoch nás o chvíľu začnú "strašiť" vianočnou výzdobou

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    no pravdu povediac je mi jedno ci last alebo first .
    V Septembri idem na 8-12 dni dovolenky tak je mi jedno ci je to normal alebo last minute, pred chvilkou so nasiel cez kartago Cca 15 tis turecko velmi pekne aj polpenzia bol k tomu cca 3 tis servisne poplatky turecko cize 15,500 uhruba dufam ze su v tom aj letiskove a ine poplatky, ze sa nestane ze zaplatim 15 tis a po ceste budem doplacat na letisku za pouzitie,v hotely za pouzitie ja neviem bazena atd. samozrejme sauna a ine nadstandarty si priplatim, treba si to len vsetko precitat v popise co ponukaju.
    ak najdem last minute v Septembri tak pojdem ak v Januari pojdem aj potom.

    mate nejake postrehy na co si dat pozor pripadne zaujimavy last minute/normal zajazd na September?
    dakujem

    EmilyN je offline (nepripojený) EmilyN

    EmilyN
    ja si myslim,ze sa oplati last minute.ja osobne vzdy beriem last minute,je to za vyhodnu cenu a zatial som bola vzdy spokojna aj s hotelmi,aj so sluzbami

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    endrju Pozri príspevok
    Ale netreba zmeškať "first moment" na zimné lyžovačky. Myslím, že je teraz taký akurátny čas na rozmýšľanie o tomto.
    Veď aj v hypermarketoch nás o chvíľu začnú "strašiť" vianočnou výzdobou
    No ja napríklad teraz už riešim zimnú lyžovačku v rámci first moment

    janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

    janka.janka
    skus priebezne sledovat www.lastminute.sk (.cz), www.invia.sk (.cz), www.zajazdy.sk, www.zajezdy.cz, www.nettravel.sk (.cz)

    v novembri ak si chces uzit este slnko a teplo je asi najlepsi Egypt, ale vecer je uz chladnejsie a skorsie zapada slnko (asi okolo piatej - siestej vecer).
    Okrem toho podla mojich skusenosti novembrove terminy do Egypta najdes skor na ceskych strankach ako na slovenskych, vela trpezlivosti prajem

    reozo je offline (nepripojený) reozo

    reozo
    Chod na www.vyberaj.sk , do sekcie cestovanie-doprava a zadaj dopyt. Napis kam chces cestovat, termin, pocet osob, doprava a pod. Cestovky ti budu ponukat sami svoje aktualne last minuty a ty si len vyberies a nic hladat nemusis.

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    pre reozo:

    prepac mozes mi napisat postup ako si sa tam dostal?
    dam cestovanie ale tam nic take ako dopyt, pocet osob termin a i nie je.

    dik

    reozo je offline (nepripojený) reozo

    reozo
    Registrovat sa nemusis. Chod tu www.vyberaj.sk/main.php?act=sek&id=2010 , tam kde zacina zoznam registrovanych firiem je cervene tlacitko " Rozoslať dopyt aktívnim firmám ". Klikni na to a vypln formular

    Clone1 je offline (nepripojený) Clone1

    Clone1
    oki dakujem len este 1 otazocka, ak im rozposlem dopyt, nebudu ma otravovat neustale ponukami?

    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.