Zavrieť

Porady

Staci mi 4G internet?

cavte...
mohli by ste mi prosim poradit ti co sa vyznate do internetu lepsie ako ja?
chcel by som si vziat 4G internet(no moja priatelka) a neviem ci postacuje taka kapacita..
nechcem stahovat ziadne filmy ani hudbu ani nic podobne len klasicky surfovat po nete a skypovat tak denne pol hodky. a raz za den si pozriet niejaku ordinaciu z archivu(podotikam moja priatelka) a neviem ci to postacuje ci nie tak aby som neprekrocil limit..
dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    4G internet od koho ? T-com? Málo informáciíí. Musíš napísať od koho a čo máš vyhliadnuté, ináč Ti nikto nebude vedieť poriadne poradiť. A tém o nete je tu už pár. Táto téma by mala patriť do PC

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ja mám 0,5 G a žijem.O 4G sa mi môže len pekne snívať.u nás na dedine nedostupná sience fiction.

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    ja neviem aky chcem len ci mi postaci taka kapacita ci neprekrocim pri beznom surfovani...lebo neviem aky sa najviac oplati neviem ani od koho chcem ale chcem mobilny internet aby som ho mmohol pouzivat kdekolvek
    ahoj, ja mám mobil net 3GB,a je mi to málo na 2týždne ! podotýkym, že nič nesťahujem, na skype som iba 2-3krát za 2 týždne.
    ale nikto ti tu nenapísal, že aj otváranie emailov, resp.odosielanie mí niekoľko kB,prípadne MB...stačí.
    ak si chceš občas pozrieť niečo na youtube, aj to pekne rýchlo žerie bajty...

    Staci mi 4G internet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.