Zavrieť

Porady

MRP aktualizácia

Dobrý den, teraz ráno som si zapla JU nabehla mi tam nová aktualizácia tak som to odklikla na stiahnutie a napísalo mi to že súbor je poškodený že či chcem zrušiť. Ja som to dala zrušiť. Ked som potom klikla na účtovníctvo - pracujem v JU tak mi to napísalo, že to stále prehľadáva a či to chcem ručne. Nedala som to ručne tak mi niečo vyhľadalo, že to zodpovedá alebo že sa to podobá. Ja som to odklikla a ono mi tam nahodilo podvojné účtovníctvo.
Ako to vrátim späť na JU?
Dakujem všetkým za odpovede
Naposledy upravil 31Jankal : 24.07.09 at 07:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    V tomto by som veľmi neexperimentoval a obrátil sa rovno na MRP. Oni cez mail poradia, ako postupovať. Možno budeš musieť inštaláciu JU zopakovať a potom nanovo ho aktualizovať - to vravím ako jednu z možností. Ale neobíď to poradenie v MRP - predpokladám, že soft. je legálny ak si chcela aktualizovať cez internet..

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Mám to legálne. Mám to aj zálohované na usb kľúči. Nedá sa to nejako z tadiaľ stiahnuť. Pre nich je to malina mi napísať ale ja som laik v počítačoch tak by som to potrebovala krok za krokom.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Už som si tam volala. Musela som to znova stiahnuť a nainštalovať. Ale ani sama neviem ako sa mi to podarilo. Pekný den prajem
    Naposledy upravil 31Jankal : 24.07.09 at 08:27 Dôvod: oprava

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    keď sa niečo takéto vyskytne, vždy treba znovu preisnštalovať verziu. Nemusí sa celý program, stačí upgrade.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.