Zavrieť

Porady

Stretko Topoľčany a okolie

Ahojte poraďáci z Topoľčian a okolia. Snorím po porade už hodnú chvíľu a nie a nie nájsť nejaké stretko poraďákov v Topoľčanoch, poradíte???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    atramka Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci z Topoľčian a okolia. Snorím po porade už hodnú chvíľu a nie a nie nájsť nejaké stretko poraďákov v Topoľčanoch, poradíte???
    Daj vedieť aj mne!!!

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    ja som tu nová z PE. Rada by som sa tiež s niekým stretla tak mi môžeš daj vedieť. Ale ešte neviem ako to tu riadne funguje. Dakujem. Pekný den

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Je to jednoduché, treba tu v tejto téme navrhnúť stretnutie - t.j. dátum a miesto (hodina sa upresní neskôr) a vyzvať ostatných poraďákov aby sa vyjadrili, či im navrhnutý termín bude vyhovovať a hlavne aby súhlasom vyjadrili svoj záujem o stretnutie.
    Pozrite iné témy na stretnutie v inom regióne, napr. tu:
    http://www.porada.sk/f166-stretnutia-poradakov.html

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    Podľa všetkého stretnutie v Topoľčanoch sa ešte nepodarilo zorganizovať. Teraz budeme mať do konca marca iné "radosti", ale mohli by sme sa nejako nájsť. Čo vy nato žochári?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
    Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia
    Čo vy na to NR,TN, PD...

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    arizona Pozri príspevok
    Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
    Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia
    Čo vy na to NR,TN, PD...
    No, v tejto téme som nás narátala 5 - resp. 6 a ešte viem o dvoch, ktorí majú v profile uvedené Topoľčany.

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    AWOJTE- aj ja kaupke som od TO- nie priamo , ale čo by kameňom dohodil , ešte som na strtku nebola , ale láka ma

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Martasch Pozri príspevok
    No, v tejto téme som nás narátala 5 - resp. 6 a ešte viem o dvoch, ktorí majú v profile uvedené Topoľčany.
    Ja viem o dvoch, ale nemajú to v profile.
    Jedna z toho je moja pani účtovníčka, ktorá ale netuší, že chodím na poradu.
    Raz som potrebovala niečo zistiť ohľadom daní.Hľadala som na porade,ale nakoľko odpovede neboli celkom jednoznačné, spýtala som sa jej. A ona na to : "nuž neviem presne, al počkajte, poznám takú jednu dobrú stránku, tam to zistím"

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    arizona Pozri príspevok
    Ja viem o dvoch, ale nemajú to v profile.
    Jedna z toho je moja pani účtovníčka, ktorá ale netuší, že chodím na poradu.
    Raz som potrebovala niečo zistiť ohľadom daní.Hľadala som na porade,ale nakoľko odpovede neboli celkom jednoznačné, spýtala som sa jej. A ona na to : "nuž neviem presne, al počkajte, poznám takú jednu dobrú stránku, tam to zistím"
    Dúfam, že sa nám stretnutie podarí zorganizovať a možno aj tam bude viac prekvapení typu - to si ty?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    arizona Pozri príspevok
    Topoľčancov je tu "žalostne " málo.
    Možno by pomohli s prvým stretkom nejaký skúsenejší poraďáci z okolia
    Čo vy na to NR,TN, PD...
    A prečo ste sa nezastavili na našom stretku, hááááá? veď to máte blízko a boli by ste vítané/vítaní.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Rozalka Pozri príspevok
    A prečo ste sa nezastavili na našom stretku, hááááá? veď to máte blízko a boli by ste vítané/vítaní.
    A čo keby nejaké skúsené poraďáčky prišli ukázať, ako sa robia také super stretká?
    Určite budú všetky srdečne vítané(í)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.