Zavrieť

Porady

Tunisko v oktobri

Ahojte, rozmyslam, ze by som sa na prelome oktobra/novembra vybrala niekam sa vyhriat. Mate niekto skusenosti, ci sa oplati ist do Tuniska? Da sa tam este kupat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    My sme boli v polovici septembra. Vzduch okolo 30-33 stupňov, more perfektné na kúpanie.

    ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

    Taká milá osôbka :-)))) ivet.b
    Ja som uz bola v Tunisku na prelome september/oktober, bolo este dost teplo, tak teraz rozmyslam prelom oktober/november. Len neviem, ci tam nebude uz zase chladno.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    ivet.b
    Ahojte, rozmyslam, ze by som sa na prelome oktobra/novembra vybrala niekam sa vyhriat. Mate niekto skusenosti, ci sa oplati ist do Tuniska? Da sa tam este kupat?
    Pred 4 rokmi sme boli v Tunisku posledné 2 septembrové týždne a bolo tam príjemne teplo (do 30), more tiež teplé. Nevýhodou bolo, že sa skoro stmievalo - cca o šiestej sme už večerali za tmy, pri mori sa ale v pohode dalo byť aj do pol piatej.

    Koncom októbra by som si to však rozmyslel, lebo to už môžu klesnúť teploty na cca 20-25 st. C. Tipujem, že tam bude potom tak, ako teraz je tu na SK - síce teplo, ale na kúpanie už to je tak na hrane. Od novembra tam chodievajú najmä dôchodci, alebo tí, ktorí sa zaobídu aj bez kúpania v mori a stačí im bazén pri hoteli.

    Ak sa chceš na prelome X./XI. poriadne ohriať, budeš musieť ísť južnejšie - Srí Lanka, Maledivy, Maurícius...
    Naposledy upravil Chobot : 12.09.06 at 15:26
    Odporúčam kľudne aj v novembri a lepšie do Tuniska ale na Djerbu tam je teplejšie pretože je najnižšie položená. Najstudenší je tam január a to tam bolo 23 stupňov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.