Zavrieť

Porady

Hľadám alergologa v Prešove

Hľadám dobrého alergologa v Prešove alebo v okolí, hlavne takého kde nemusím na ošetrenie čakať dlho. Ak máte niekto dobré skúsenosti tak mi prosím poraďte. Prípadne ak máte s niektorým doktorom zlé skúsenosti tak "nabonzujte". Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ksichtoska je offline (nepripojený) ksichtoska

    ksichtoska
    Ja chodim s detmi ku MUDr. Lešťanovi na sidl. Sekčov a som spokojna. Odkedy detom nasadil liečbu nie su tak často chore. Pravda je že za prve vyšetrenie som musela zaplatiť 500.- Sk ako prednostne, lebo by sme sa k nemu nedostali, lebo ma toho veľa. S kontrolami uz problem nie je , rano o pol siedmej rozdava sestrička čísla s presnym časom kedy sa maš v ten deň dostaviť na vyšetrenie. V Reimanuse je tiež doktorka, ale poväčšine tam ma prazdno, tak neviem aka je odborníčka.

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Veľmi dobrý bol Dr. Szantó, ale už bude veľmi starý, po ňom prebrala prax myslím dcéra - Schwalbová alebo nejako tak, skrátka také nie slovenské meno. Oni sú dobrí, je to už viac generácií dobrých doktorov, ale aké sú čakacie doby - neviem. Ambulanciu mali pri hlavnom vchode do areálu nemocnice - ako je lekáreň taká zelená budova. Asi tam ešte sú. Pre deti by som riešila asi Dr. Rozmana - je to na rovnakom mieste, ale iný vchod - ako je diabetická ambulancia. Je to už starší skúsený doktor, ale aké sú čakacie doby, to neviem. Viem len, že KAŽDÝ dobrý doktor má pacientov až-až. Ja chodím na interné k doktorke, ktorá začína ráno o 6,00 a hocikedy ešte o 17,00 ordinuje..... Tak držím palce, aby ste mali šťastie na toho dobrého.

    Hľadám alergologa v Prešove

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.