Zavrieť

Porady

Radiátory KORAD

Poraďte lacný obchod na radiátory Korad.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adam130 je offline (nepripojený) adam130

    adam130
    Na internete sa dá nájsť cenník radiatorov KORAD - od slovenskeho vyrobcu, je mozne kupit tie iste radiatory za nizsiu cenu? Kurenari, ktorý mi robili ponuky na rekonštrukciu kúrenia mi ich totiz ponukaju za ovela nizsiu cenu, tak som si nie isty či sú pravé.

    Vďaka

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    adam130 Pozri príspevok
    Na internete sa dá nájsť cenník radiatorov KORAD - od slovenskeho vyrobcu, je mozne kupit tie iste radiatory za nizsiu cenu? Kurenari, ktorý mi robili ponuky na rekonštrukciu kúrenia mi ich totiz ponukaju za ovela nizsiu cenu, tak som si nie isty či sú pravé.

    Vďaka
    To je bežné.
    Ak kupuješ pravidelne a väčšie množstvá, môžeš sa dojednať na výraznej zľave.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    pivko Pozri príspevok
    Poraďte lacný obchod na radiátory Korad.
    Pre všetkých a hlavne pre arizonu /ktorá tu radí v každej téme len cez google/ Super cena , dodávka na druhý deň je obchod:
    http://rekonstrukciakupelne.sk/
    keď som ukázal v 4 obchodoch ich cenovú ponuku tak mi neverili že sa takto lacno dajú kúpiť radiátory A nielen to objednal som si už aj 2 hajzle Dama Senso ktoré v kameňákoch stoja o 30% viac

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.