Zavrieť

Porady

kuchynský robot

Zdravím, mala by som otázočku ohľadom kuchynských robotov. Plánujeme dáky kúpiť, predovšetkým kvôli mletiu mäska.
Poradíte dáky ( nie predražený ) ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    kuchynskeho robota sice nemam, ale pokial viem tie cenovo menej narocne su z plastu..a na mletie masa by som skor asi zvolila klisicky mlyncek na maso, ktore zvacsa za prijatelnu cenu vyrabaju zo zeleza, co sa mne osobne na mletie masa pozdava ovela viac..ak potrebujes maso rozomliet uplne na drobulinko das to do mlynceka na dvakrat, pripadne domixujes ponornym mixerom..ale zvacsa to nieje treba..

    avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

    avonka1
    Klasickým mlynčekom sme mleli včera ( 3kg mäsa ) a asi 6x sme ho museli prečisťovať. Tak som si povedala, že nikdy viac... a kupovať hotové pomleté je tiež asi dosť riziko...

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Zdravim, vie mi niekto poradit stranku, alebo servis na nahradne diely pre kuchynsky robot Bosch MUM 44655Eu?

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    tina1 Pozri príspevok
    Zdravim, vie mi niekto poradit stranku, alebo servis na nahradne diely pre kuchynsky robot Bosch MUM 44655Eu?
    Tina1, mohli by ti pomôcť tu....klikni na link. Skús napísať alebo zavolať na niektoré zo servisných stredísk, ktoré sú v zozname. Určite poradia s riešením náhradného dielu...

    http://www.bosch-home.com/sk/bosch-sk/servis.html

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Meggi 1 Pozri príspevok
    Tina1, mohli by ti pomôcť tu....klikni na link. Skús napísať alebo zavolať na niektoré zo servisných stredísk, ktoré sú v zozname. Určite poradia s riešením náhradného dielu...

    http://www.bosch-home.com/sk/bosch-sk/servis.html
    Dakujem pekne

    snúbenica je offline (nepripojený) snúbenica

    snúbenica
    Radím nekupovať Zelmer. Mám ho a som maximálne nespokojná. Trúchlim za starou dobrou Etou, teda u mňa by vyhrala ETA.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.