Zavrieť

Porady

Neschvaleny hypouver

Dobry den. Podal som ziadost na hypouver. Moja realitna maklerka mi povedala ze ak podam ziadost na hypo a neschvalia ju tak uz potom pol roka nemozem ziadat o hypoteku. je to pravda? Dakujem za odpoved
3 komentárov     zbaliť
buchač Dôvod neschválenia je aký ?
boris11 Tak zatial cakam ci schvalia..len mam problem s tou realitackou a mam pocit ze mi klame v niektorych veciach. Ona robi aj hypoteky a za kazdu cenu chcela aby som bral hypo cez nu. Uverovy register mam cisty. Tak dajme tomu ze by neschvalili kvoli nepostacujucemu prijmu.
buchač Vyondi sa Ty na takú realitku...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Realitacka ma tento krat pravdu. Ale to ze neschvali jedna banka, s radostou a lepsimi podmienkami schvali druha banka je vec druha.

    Realitacka spolupracuje len s jednou bankou, alebo viacerymi?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    boris11 S viacerymi. Takze ked mi neschvali jedna mozem poziadat v inej? Dobre som to pochopil?
    Chobot pošli ju kade ľahšie. Chce na tebe len zarobiť. Ty môžeš v každej banke žiadať o úver rad za radom.

    Jedno je ale pravda, že ak ti v jedne neschvália, táto informácia sa objaví v úverovom registri. Tá daľšia banka to vidí. Ale je len na nich, či ti potom úver schvália alebo nie.
    boris11 Už som ju aj poslal. Stále niečo špekulovala. A ďakujem za pomoc. Prajem pekný večer.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.