Zavrieť

Porady

CSOB a INTERNETBANKING

Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    tohirjohn Pozri príspevok
    Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem
    Keďže Ti peniaze preúčtovali včera, zajtra by si ich mal mať na účte - to sú moje vlastné skúsenosti.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skor to zavisi od tvojej Tatrabanky - ako dlho si zadrzi peniaze v depozite (aj ked vzdy tvrdia, ze okamzite ako pridu do banky, ich davaju na ucet )

    tohirjohn je offline (nepripojený) tohirjohn

    tohirjohn
    ja mam take skusenosti, ze ked odisli den predtym, tak stale som ich mal v banke na druhy den okolo obeda..skor ma trapi to, ze odisli az vecer a nie som si isty, ze sa ten den rata..kazdopadne tu napisem kedy dosli aby sme v tom mali jasno :-) ..idem skusit zavolat dialog do Tatrabanky

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Keďže príkaz na úhradu sa dal večer, peniaze odídu až na druhý deň.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Cez internetbanking jednej banky posielam kolegom výplaty, do rôznych bánk, všetci majú sms pri zmene svojho účtu.
    Pripísanie platby v spomenutej banke trvá najdlhšie ...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Podľa našich zákonov majú banky na prevod 3 dni čiže 72 hodín.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    tohirjohn Pozri príspevok
    Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem
    Takže platba z účtu v čsob odíde dnes a zajtra po 10,00 hod. ráno ich máš na účte v TB - naisto ....mám oba

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    Medzibankové prevody podľa zákona môžu trvať pri tuzemských platbách 3 dni a pri medzinárodných 5 dní.

    Je úplne jedno, čo to platíte z internetbankingu alebo cez pobočku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.