Zavrieť

Porady

UFO - štýl

Áno, viem
je to divný názov témy, ale priamo súvisí s účtovníckou vizážou v tomto období.
Išla som nedávno po meste a stretla známu s malým dieťatkom v kočíku. To dieťatko ma už pozná a na moje „ťuťuli –muťuli“ vždy odpovedalo hlasným, rozkošným detským smiechom. Naklonila som sa nad kočiarik a chcela som počuť ten roztomilý smiech a džavot, nech mi to aspoň nachvíľku rozjasní moju, číslami obsypanú myseľ. To dieťatko keď ma zbadalo začalo hrozne jačať, plakať, kopať a odvracať svoju tváričku. Mamička dieťatka ostala rovnako prekvapená ako ja a tíšiac malého utekala odo mňa preč. Rozladená touto príhodou som odkráčala domov.
Doma som prešla okolo zrkadla a keď som zbadala „to“ čo na mňa pozerá, zvreskla som rovnako ako to dieťatko. Až teraz som pochopila.
Môj ufo -štýl presne kopíroval tie známe zelené postavičky s vypúlenými očami. Ja som k mojej popolavej do zelena ladenej tvári, krvou podliatym vyplešteným očiam ešte pridala úžasnú vlasovú kompozíciu – štýl: preteky bizónov po suchej americkej stepi a úškľabok, ktorý len veľmi nepatrne pripomínal milý úsmev, ktorým som chcela počastovať to rozkošné dieťatko v kočíku.
Pevne verím, že mamička dokázala to dieťatko utíšiť a že chúďa nebude mať zo mňa celoživotnú traumu ... chi.

Takže ja si pestujem v tomto „kockatom“ období ufo –štýl, vy dávate prednosť akej vizáži?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    och, ešte som zabudla na detaily, ktoré celkovo dotvárajú môj horeuvedený štýl:

    africká manikúra - čierne za nechtami rozličnej dĺžky
    batohový postoj - divne prehnutý chrbát s nejakým čudom, v ktorom vraj ťavy nosia vodu

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ola Pozri príspevok
    Áno, viem
    je to divný názov témy, ale priamo súvisí s účtovníckou vizážou v tomto období.
    Išla som nedávno po meste a stretla známu s malým dieťatkom v kočíku. To dieťatko ma už pozná a na moje „ťuťuli –muťuli“ vždy odpovedalo hlasným, rozkošným detským smiechom. Naklonila som sa nad kočiarik a chcela som počuť ten roztomilý smiech a džavot, nech mi to aspoň nachvíľku rozjasní moju, číslami obsypanú myseľ. To dieťatko keď ma zbadalo začalo hrozne jačať, plakať, kopať a odvracať svoju tváričku. Mamička dieťatka ostala rovnako prekvapená ako ja a tíšiac malého utekala odo mňa preč. Rozladená touto príhodou som odkráčala domov.
    Doma som prešla okolo zrkadla a keď som zbadala „to“ čo na mňa pozerá, zvreskla som rovnako ako to dieťatko. Až teraz som pochopila.
    Môj ufo -štýl presne kopíroval tie známe zelené postavičky s vypúlenými očami. Ja som k mojej popolavej do zelena ladenej tvári, krvou podliatym vyplešteným očiam ešte pridala úžasnú vlasovú kompozíciu – štýl: preteky bizónov po suchej americkej stepi a úškľabok, ktorý len veľmi nepatrne pripomínal milý úsmev, ktorým som chcela počastovať to rozkošné dieťatko v kočíku.
    Pevne verím, že mamička dokázala to dieťatko utíšiť a že chúďa nebude mať zo mňa celoživotnú traumu ... chi.

    Takže ja si pestujem v tomto „kockatom“ období ufo –štýl, vy dávate prednosť akej vizáži?
    Ola, nemyslím si, že by sa ta dieťatko zľaklo z dovodu aký píšeš, ale máš celkom dobré spisovateľské vlohy, skús napísať nejakú poviedku...
    Nerobím si žarty naozaj sa mi tvoj text páčil, malo to napatie a pod.

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    No myslím si, že to dieťatko ma nespoznalo a splietlo si ma s útokom mimozemskej ne-civilizácie.
    A navyše aj mamička si ma dosť čudne obzerala, keď som jej pri krátkom rozhovore v utorok tvrdila, že je už piatok

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ola Pozri príspevok
    No myslím si, že to dieťatko ma nespoznalo a splietlo si ma s útokom mimozemskej ne-civilizácie.
    A navyše aj mamička si ma dosť čudne obzerala, keď som jej pri krátkom rozhovore v utorok tvrdila, že je už je piatok
    Tento stav je určite len dočasný, neboj, po skončení daňového obdobia, bude zas všetko v starých koľajách a budeš sa môcť voľne a beztrestne pohybovať aj medzi maličkými.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Oli..asi sme na tom rovnako.... strapatá , bledá tvár ...a ešte skrivená a nevyrovnaná noha...no aj ja som sa zľakla sama seba, keď som sa videla v životnej veľkosti v zrkadle. Radšej ho odteraz obchádzam..... Dobre, že žiadne dieťatko nie je v mojom okolí... .

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Oli, je nás viac... Zistila som, že na zrkadle nemám nalepené žiadne strašidlá, ani nejde o hru svetla a prachu, ale o odraz mojej maličkosti . Sivonazelenalá farba tváre , a oči s temer čiernymi kruhmi pod nimi silne pripomínajú pandu po vykúpaní sa v zelenom žabníku.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    takto nejak ten ufo style vyzerá...len ja som napríklad o čosi viac šedivá
    motivacni_plakat.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.