Zavrieť

Porady

Chcem sa Vám predstaviť

Ahojte všetci poraďáci,

volám sa Jana, pochádzam z malej dedinky pri Poprade.
Náhodou som sa dostala na túto stránku a veľmi ste ma zaujali. Myslím, že ste tu fajn ľudkovia a ešte sa tu aj všeličo človek dozvie.

Ja som momentálne na úrade práce od januára 2009 /nič perspektívne?!/. Kto z Vás tam bol myslím, že ma vie pochopiť. Mám ukončenú vysokú ekonomickú školu, ale nedarí sa mi niečo nájsť. Chcela by som robiť niečo s účtovníctvom, ale všade chcú prax - prax - prax!!! ja som robila všeličo možné, ale nikdy nie priamo s účtovníctvom. Ide ma poraziť!!!

Tak pomýšľam, či nezačnem sama podnikať v tomto odbore. Najhoršie je, že akosi musím začať, ale neviem ako? ............... a to je možno príčina, že som sa dostala na Vašu stránku a dodávate mi odvahu to naozaj skúsiť.
Tak, ak má niekto podobný problém, prosím, dajte mi vedieť. Za pomoci Vás, by sa mi to mohlo aj podariť!!! Verím vo Vaše skúsenosti a podporu!!! Ďakujem vopred

P.S. A ešte neviem to všetko tu ovládať, kde ísť, čo stlačiť, mám z toho hrôzu! Ale verím vo svoje schopnosti. Ahojte a držte mi palčeky!!!! pá, pá

Janka, Poprad
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janka2407 Pozri príspevok
    Ahojte všetci poraďáci,

    volám sa Jana, pochádzam z malej dedinky pri Poprade.
    Náhodou som sa dostala na túto stránku a veľmi ste ma zaujali. Myslím, že ste tu fajn ľudkovia a ešte sa tu aj všeličo človek dozvie.

    Ja som momentálne na úrade práce od januára 2009 /nič perspektívne?!/. Kto z Vás tam bol myslím, že ma vie pochopiť. Mám ukončenú vysokú ekonomickú školu, ale nedarí sa mi niečo nájsť. Chcela by som robiť niečo s účtovníctvom, ale všade chcú prax - prax - prax!!! ja som robila všeličo možné, ale nikdy nie priamo s účtovníctvom. Ide ma poraziť!!!

    Tak pomýšľam, či nezačnem sama podnikať v tomto odbore. Najhoršie je, že akosi musím začať, ale neviem ako? ............... a to je možno príčina, že som sa dostala na Vašu stránku a dodávate mi odvahu to naozaj skúsiť.
    Tak, ak má niekto podobný problém, prosím, dajte mi vedieť. Za pomoci Vás, by sa mi to mohlo aj podariť!!! Verím vo Vaše skúsenosti a podporu!!! Ďakujem vopred

    P.S. A ešte neviem to všetko tu ovládať, kde ísť, čo stlačiť, mám z toho hrôzu! Ale verím vo svoje schopnosti. Ahojte a držte mi palčeky!!!! pá, pá

    Janka, Poprad
    Tak vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre, ak niečo nebudeš vedieť, zadaj otázku a poraďaci sa ju pokúsia vyriešiť.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    ahoj janka,
    vitaj a cíť sa tu výborne - ako mnoho z nás

    držím palčiaky, aby si si čoskoro našla vhodnú prácu

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Ahoj Janka,
    vítaj medzi nami, cíť sa tu ako doma a prajem Ti aby si čím skôr našla inšpiráciu kde a ako začať pracovať. Keď trochu poprechádzaš témy, možno aj niečo nádeš, čo ťa osloví.

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Ahoj Janka, vitaj medzi nami. Prajem Ti, aby sa Ti podarilo si prácu čo najskôr nájsť, veľa šťastia.

    Chcem sa Vám predstaviť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.