Zavrieť

Porady

Kde dostanem najlepsi lizing na ojazdene auto

Chcel by som vediet, cez ktory financny subjekt (banka,firma atd) je najvyhodnejsie kupit OJAZDENE auto na lizing (od oficial. predaj. nie od fyz. osoby)
Cena auta je cca 600 000-650 000 Skk s DPH (rok vyroby 2002,povodna cena cca 1 500 000 Skk) vlastna akontacia 30%, na dobu 48 mesiacov. Ked mate tip, pls napiste aj dalsie poplatky, poistenie atd...
PLS piste konkretne na horeuvedenu otazku.
THX
PS sorry ze som ten topic dal sem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Niektore leasingove spolocnosti maju kalkulacie na nete - zadas pozadovane udaje a vypocita ti vysku splatky leasingu a poistne. Niektore spolocnosti uvadzaju aj RPMN - udaj, kolko % rocne ta bude leasing navyse stat (uroky + poplatky).

    StavGaBe je offline (nepripojený) StavGaBe

    StavGaBe
    Thx Lianka ze si odpisala, viem ze lizingovky maju na nete kalkulacie,ale tie su informativne. Ja potrebujem konkretne zistit , KONKRETNE, ktory bankovy subjekt,firma atd vie poskytnut najlepsi lizing. Ake mate vy skusenosti, ktori uz kupili ojazdene auto cez lizing?

    Kde dostanem najlepsi lizing na ojazdene auto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.