Zavrieť

Porady

Svadobny salon..

Dobry den, potrebujem poradit co sa tyka novo otvoreneho svadobneho salona v zahranici..
Chysta sa velke svadobna vystava, kde budem mat zakupeny priestor , ale kedze konkurencia bude naozaj velka, musim niecim zaujat.
Moj plan je:

Jedna hosteska sa bude prechadzat v svadobnych satach z mojej kolekcie po vystaviku ( ktore je v hale velkeho hotela)pomedzi navstevnikmi a bude rozdavat letaky.

Jedna hosteska bude stat pre vchodom do mojho stanku so sklenenou nadobou, v ktorej budu na male kocky poskladane kupony so zlavou. Kazdy pri vstupe zrebuje kupona zavisi na jeho stasti aku zlavu dostane..(10%, 15% 20%..)

Darcek dostane kazda buduca nevesta, ktora si u mna pozicia svadobne saty a plati zalohu ( dostane modry podvazok a lupienky na hadzanie)

Zaujima ma vas nazor, popripade este nejake dobre napady, ktore by som mohla zrealizovat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.