Zavrieť

Porady

Zriadenie súkromnej materskej školy.

Dobrý deň. Potrebovala by som nejakého poradcu-osobu,ktorá by mi poradila postup,alebo vysvetlila informácie,ktoré potrebujem pri zriadení súkromnej materskej školy, aby som nemala príliš ružové okuliare. Dik
Dartom Dobrý deň
Prosim mohli by sme sa nakontaktovať napr. cez mail? Veľmi ďakujem
Môj mail je darinatomanova@zoznam.sk
tictac7 ....a kto Ťa má kontaktovať, z akého dôvodu? Toto nie je zoznamka.... a tento člen tu má posledný príspevok skoro 4-ročný, takže je dosť možné, že už sem ani nechodí....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xantypa je offline (nepripojený) Xantypa

    Xantypa
    Dobrý deň,
    robím účtovníctvo pre súkromné školy a súkromné zariadenia, ktoré nie sú zriadené za účelom dosiahnutia zisku - súkromné školy, súkromné centrá špeciálno-pedagogického poradenstva, občianske združenia ... Osobne som sa podieľala na zriadení súkromnej špeciálnej ZŠ a tento rok na zriadení súkromnej špeciálnej MŠ. Vedela by som Vám preto poradiť, ale neviem čo konkrétne potrebujete. Ide o zriadenie MŠ súkromnou osobou? Máte už súhlas z Ministerstva školstva SR že Vás zaraďuje do siete škôl a školských zariadení?! Neviem v akom štádiu zriaďovania ste. Napíšte, poradím.... Pekný deň.
    Majka 1982 Dobry den,
    Viete mi tiez poradit co je vyhodnejsie ci založiť škôlku ako občianske združenie ale sro?
    Ake su pre a proti?
    Veľmi pekne dakujem

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    a skús kliknúť na priložený link, bolo to už v niektorých témach riešené a rozoberané: [SEARCH]súkromná škôlka[/SEARCH]

    Zriadenie súkromnej materskej školy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.