Zavrieť

Porady

platnička a ozonoerapia

dobrý deň chcela by som sa spýtať čo by ste mi poradili..mám problémy a platničkou L5/S1 som objednaná na ozonoterapiu ale dostala som bolesti..mám ju podstúpiť alebo čo by som mala robiť poradte niekto prosím ..bolesti sú velké tabletky nepomáhajú
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    margot157 je offline (nepripojený) margot157

    margot157
    No veď práve ozónová terapia Vám má pomôcť proti tej bolesti, ja som bola v Žiari nad Hronom, po aplikácií som síce nevyskočila na rovné nohy, že bolesť bola hneď preč, ale v priebehu dvoch týždňov značne ustúpila, až do mesiaca som mala po bolestiach a boli teda poriadne, neverila som, že noha dokáže tak bolieť. Ale v niektorých prípadoch vraj ozón zaúčinkuje hned, doslova okamžite po aplikácií, ale netreba prepadať beznádeji, či panike, ak tomu tak nebude, je to veľmi individuálne.M
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milada11 ďakujem Vám pekne ..no to je ozaj nesmierna bolesť až taká že človek nevie ani fungovať.. takže mi ju odporúčate aj v bolesti absolvovať..lebo jedna pani lekárka mi dnes povedala že v akutnom stave by sa nemal dávať ozon vraj to viacej rozdráždi.. ale ako som čítala o ozone vraj pôsobí protizápalovo a sťahuje opuch ..
    margot157 Želám dobrý deň, tak ako dopadla ozónoterapia, boli ste včera? M.
    margot157 No vôbec sa mi toto vylepšenie porady nepáči, možno neskôr prídem tomu na chuť a teraz k otázke : ja nie som lekár, ale pacient, ale mne nikto nehovoril, že v bolesti nie, práveže tam ľudia idú kvôli neznesiteľnej bolesti a dúfajú, že čím skôr zaberie, je tu aj viac tém o ozónovej terapií, repčítajte si aj iné témy, M.
    milada11 ano snažím sa čítať o tom čo najviac..ale doma a okolí sa stretávam s nepochopením vraj to nepomáha a ak ano iba na chvílku...stretla som pána čo podstúpil ozon a povedal mi že nech nepremýšlam a idem naň vraj jemu pomohol..a Vám tiež ..kolko ste po ňom v poriadku ..a čo ste robili proti bolesti ja už neviem ani na WC prejsť sprchovanie je hrúza..mám to absolvovať v Dunajskej Strede som objednaná..
    margot157 Ja som bola presne 8.marca minulého roku, predtým som bola aj hospitalizovaná na neurológií, kde mi dávali rôzne obstreky, lieky proti bolesti, elektroliečbu, trakciu, nič mi nepomohlo, doma a v práci som bez tabletiek nemohla vydržať, jedla som ich ako lentilky, ja poznám tiež osobne jednu pani od nás z dediny, je to suseda, bola na ozóne cca pred 4 rokmi a doteraz ma pokoj, ale poznám aj ľudí, ktorým to nepomohlo, treba skúsiť, nie je to nič extrémne nepríjemné, ani bolestivé a podľa mňa môžete len získať. Dokonca keď nezaberie prvá terapia, treba opakovať, raz, dvakrát, mnohým to pomohlo až po ďalšej aplikácií. Ďalšia možnosť operácia je podľa mňa krajné riešenie s taktiež neistým výsledkom a značnými rizikami. A na kedy ste objednaná?, podľa mňa určite treba ísť.M
    milada11 na 20.5 ale ma to začalo viacej bolieť teraz mi dávajú už dva dni injekcie proti bolesti lebo mne žiadne lieky nezaberajú a nechápem prečo..kolko ste mali vysunutú platničku?no som odhodlaná na ňu ísť a pevne verím že mi pomôže hneď..
      zbaliť

    platnička a ozonoerapia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.