Zavrieť

Porady

Neviem si rady ...

Prosím vás potrebovala by som poradiť a neviem na koho sa mám obrátiť....pred nedávnom mi menili windows a teraz keď si chcem zapnúť webku alebo prijať videohovor alebo aj keď si pustím nejaké video z netu tak mi zreštartuje PC ....už som sa pýtala viacerých a nikto sa s takým niečim ešte nestretol ....môžem tam mať ja nejakú vadu alebo je tam niečo zle nainštalované??...čo by ste mi poradili vy!.... vopred ďakujem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    No práve že ani on si s tým nevie rady...voľakto mi vravel že to môže byť grafickou kartou ...je to možné ??? všetko ostatné mi ide...

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Funguje v nouzovém režimu? Zkus ovladače aktualizovat, případně odinstalovat ovladače i software, vyčistit PC třeba CCleanerem a nainstalovat znovu, teprve potom připojit kameru
    Možná vyzkoušet jiný USB port?
    no ale repraky mi funguju cez skype normalne hovorim akurat ze si nemožem zapnut webku ....

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    skus odinstalovat webkaberu, alebo jej daj ine ovladace. To bude asi tym. A v nejakom inom programe sa ti zobrazuje obraz z webkamery v poriadku? Bez restartu?

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Nám sa niečo podobné tiež stávalo - pri akomkoľvek otvorení videa (či na nete, či v prílohe e-mailu...) sa PC reštartoval. Tesne predtým syn stiahol novšiu verziu tuším Windows Media Player... ale nevieme, v čom bola chyba.
    dakujem vsetkym za ochotu pomoct...dala som znova preinstalovat cely windows ..teraz mi to uz ide ale aj tak nik nevie co to mohlo robit ...

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    jjoolliikkaa Pozri príspevok
    dakujem vsetkym za ochotu pomoct...dala som znova preinstalovat cely windows ..teraz mi to uz ide ale aj tak nik nevie co to mohlo robit ...
    To je faj, ale ak ti to zacne robit zajtra, tak zase budes preinstalovavat Windows? Osobne odporucam reinstal uz len ako poslednu moznost. A pri tom hladani problemu sa clovek aj vela nauci. Reinstalaciu dnes uz spravi takmer hocikto...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Nechápem...ako vysvietené?

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Zkus tohle:
    Ovládací panely>Systém>Upřesnit>Výkon >Nastavení>zaškrtnout "Použít stíny popisků ikon na ploše

    Pravým myšítkem kliknout na plochu-vlastnosti-plocha-vlastní nastavení plochy>web>odznačit uzamknout položky na ploše a ve Vlastnosti systému>složka Vizuální efekty>označeno vlastní a pak zaškrtnout Použít stíny popisků na ploše
    Zkus klepnout pravým myšítkem na plochu -> seřadit ikony -> a odškrtni Uzamknout webové položky plochy

    Martina-BA je offline (nepripojený) Martina-BA

    Martina-BA
    Toto je typicky problem, kde ani diva svina netusi, co to moze sposobovat - a riesenie spociva v jednoduchom kompletnom preinstalovani vsetkeho nanovo - a vacsinou sa problem zrazu strati.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.