Zavrieť

Porady

bolačka som-predstavujem sa

no ahojte som bolacka..uz som sem napisala nejake tie prispevky za tie dva dni co som tu a az teraz som zistila ze sa mam aj predstavit

Volam sa Zuzana, mam 20 rokov a prisla som sem hlavne kvoli radam k podnikaniu ktore rozbieham s priatelom. Ide o podnikanie s knihami a to som aj rozoberela s par dobrymi dusami, ktore mi ochotne pomohli stym, co mi nebolo jasne.

Doteraz som pracovala vo sfere obchodu ako obchodny zastupca takze co-to z obchodnickych skusenosti sa namna nachytalo. Momentalne pracujem na nejakom lepsom zamestnani, aby som dokazala pokryt financne nase podnikanie.

A aj som si oblubila temu recepty, kde som uz nejakymi prispela, kedze rada varim a mam rade dobre a hlavne jednoduche domacke sedliacke jedla

Ak budete mat namna nejake otazky rada odpoviem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zuzanka vitaj medzi nami! Určite sa tak ľahko od Porady neodtrhneš, je to ako (neškodná) droga,tak sa cíť dobre a budeme sa tešiť na Tvoje príspevky.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Vítam Ťa medzi nami, cíť sa tu dobre a naďalej píš tie výborné recepty..už sa na ne teším.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    arizona Pozri príspevok
    Zuzanka vitaj medzi nami! Určite sa tak ľahko od Porady neodtrhneš, je to ako (neškodná) droga,tak sa cíť dobre a budeme sa tešiť na Tvoje príspevky.
    Nechcem byť skeptická, ale sem-tam sa zadarí, že človeka vyvedie z miery.
    Ale držím palce, aby to bolo čo najmenej. Veď tak je to aj v reálnom živote.

    bolačka som-predstavujem sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.