Zavrieť

Porady

chrenová nátierka

Nepoznáte niekto dobrý recept na chrenovú nátierku. V sobotu sme boli na jednej oslave, a tam sme mali ako predjedlo túto nátierku v šunkovej rolke.Mňam, mňam. Manžel sa len tak oblizoval, tak by som ho chcela prekvapiť takýmto predjedlom aj doma.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    6 lyžíc chrenu
    6 na tvrdo uvarených vajíčok
    250 ml majonézy
    lyžička horčice
    soľ
    čierne korenie

    Vajíčka nastrúhame, pridáme do majonézy spolu s chrenom, horčicou, soľou a korením. Vymiešame a papáme na chlebíku, hrianke, v šunkových rolkách...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Môžeš vymiešať nastrúhaný čerstvý chren, alebo ochutený naložený kúpiť...s taveným syrom, alebo so šľahačkou, alebo so žĺtkami (varenými ), alebo s tatarkou..... Ja tieto rolky uložím do misiek (vyklopené pekne vyzerajú na mise), alebo do väčšej umelohmotnej krabice a zalejem ochutenou želatínou (po stuhnutí sa dajú urobiť rezy)...pekne to vyzerá, najmä ak sa pridá ešte kapia, steril. kukurica, čerstvá petrž. vnať...atp....fantázii sa medze nekladú MŇAM!!!

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Pridám aj ja môj recept, zatiaľ mal vždy úspech.
    1 šľahačka, 1 stužovač šľahačky vyšľahať do tuha, pridať 1 fľaštičku cca
    150 ml strúhaný chren s jabĺčkom, alebo čerstvý chren, ale toho podstatne menej.
    Plátky šunky plniť chrenovou šľahačkou a ukladať na misu. Touto šľahačkou aj zdobím slané misy ozdobným vreckom, zaujímavé a veľmi chutné sú i plnené cherry paradajky - vylúpnuť vnútro paradajky lyžičkou, nastriekať šľahačkovým chrenom a vrch ozdobiť čerstvo nasekanými bylinkami.

    Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

    začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac Soňurka
    My máme veľmi obľúbené plniť plátky šunky plnkou z čerstvého postrúhaného chrenu zmiešaného s kyslou pochúťkovou smotanou, mierne posoliť.
    Dobrú chuť!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.