Zavrieť

Porady

ako zmenšiť vekosť filmu aby sa zmestilo na DVD

Poraďte mi niekto ako treba zmenšiť veľkosť stiahnutého filmu aby sa vošlo na DVD, mám tam tieto súbory:VIDEO_TS.BUP,VIDEO_TS.IFO, VTS_01_0.BUP, VTS_01_0.IFO, VTS_01_1 až VTS_01_5, celková veľkosť je viac ako sa zmestí na obyčajné DVD, čo sa z toho dá vypustiť, alebo ako?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Skus este raz opisat Tvoj problem, resp. potvrd, ci sa jedna o skutocnost, že potrebujes prepalit originalne DVD (DVD film)?
    V takom pripade, ak ti vypisuje program (Nero a pod.,) ze cielovy disk ma malo miesta, je potrebne vykonat rekompresiu. T.j. film bude mat iny kompresny pomer (na ukor kvality - inak tazko postrehnutelny) a vmesti sa do velkosti 4,38 GB, co je velkost tzv.jednovrstvoveho media DVD+R alebo DVD-R (resp. aj prepisovatelneho DVD+RW ci DVD-RW).
    Ja to robim cez DVDClone http://www.slysoft.com/en/ - v menu pri priprave mozes vyradit zo zoznamu aj bonusy a ine jazykove mutacie, ci titulky o ktore nemas zaujem.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    baniz Pozri príspevok
    Poraďte mi niekto ako treba zmenšiť veľkosť stiahnutého filmu aby sa vošlo na DVD, mám tam tieto súbory:VIDEO_TS.BUP,VIDEO_TS.IFO, VTS_01_0.BUP, VTS_01_0.IFO, VTS_01_1 až VTS_01_5, celková veľkosť je viac ako sa zmestí na obyčajné DVD, čo sa z toho dá vypustiť, alebo ako?
    Ešte prezraď, odkiaľ si získal tie súbory. Z popisu predpokladám, že si stiahol obraz disku a teraz nevieš, ako to dať na DVD.

    Na podobné účely používam DVDshrink, s tým sa dá všeličo kúzliť...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Je na to jednoduchy a free program DVD shrink, tam si otvoris DVD video bud s disku, alebo s HDD, nastavis si kompresiu (alebo to nechas urobit program automaticky) mozes povyhadzovat , tytulky, prip. audio stopy a nechas to komprimovat, bude to ale nejaky cas trvat

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    Je na to jednoduchy a free program DVD shrink, tam si otvoris DVD video bud s disku, alebo s HDD, nastavis si kompresiu (alebo to nechas urobit program automaticky) mozes povyhadzovat , tytulky, prip. audio stopy a nechas to komprimovat, bude to ale nejaky cas trvat
    Fero11 - kuk na príspevok č. 3...

    Ale inak opakovanie matka múdrosti...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Jaaaaaaaaaj som si ten druhy riadok nevsimol, respektive som si myslel, ze je to podpis (pretoze smajlik jeden riadok vynecha

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    nieeeeeeeeee shrink nieeeeeeeeeeee
    ale pre zaciatok staci
    verim ze casom prejdes na nieco rozumnejsie ak sa budes problematike venovat

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ja na shrink nemozem povedat ani pol slova, sice uz sa kompresii DVD nevenujem par rokov, ale bol som s nim max. spokojny

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Shrink tiez nepouzivam. Napokon jeho posledna verzia je nejaky ten rok stara (2 či 3) a už žiadny vyvoj nebude. Moj oblubeny DVDClone ma pravidelne upgrade.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - neviem o nic lepsom ako ConvertXtoDvd 3, samozrejme platena verzia a ktomu All Video Joiner, skuste a potom sa ozvite ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.