Zavrieť

Porady

Kam dat stare hrnce, taniere, hrncek y a pod?

Ahojte,
neviete mi poradit kam mozeme dat stare (niektore dost stare pouzivali sme v ramci zabijacky) hrnce, hrnceky a taniere? Mali sme to v letnej kuchynke ale nepouzivame to roky a radi by sme to dali prec. Hrnceky a taniere su klasicke, niektore popukana glazura...ale funkcne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

    majka 62
    ..skúste sem, neviem odkiaľ ste http://www.charita.sk/stranky/podmie...adu-solidarity , prijímajú aj veci do kuchyne. Títo konkrétne sídlia na Jasovskej ulici v Ba - Petržalke, predtým radšej kontaktujte mailom alebo telefonicky.
    Bizzy Dakujem, prave som tam napisala, uvidime co odpisu.
    majka 62 ..keď nebudú odpisovať, pokojne tam zavolajte - sú tam od 12-17, ..tak nech sú obidve strany spokojné Vám prajem

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nemáte niekde v okolí zariadenie pre bezdomovcov? charitu?
    Bizzy ee neviem o nicom, preto sa pytam, ak existuje miesto v PK resp BA kam by sme to len doniesli a odisli a neriesili by co tam vsetko je - tzn. zdrzovanie casu, to by bolo uplne idealne.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    http://www.magnificat.sk/2012/11/pom...sy-a-kontakty/
    Ja by som to ponúkla bezdomovcom do Resoty, ktoré sú pod záštitou Srholca.

    Inak ak sú tie vaše veci funkčné a pekne zachované, dajú sa i speňažiť, je to trendy, začne to byť vyhľadávané, podľa toho aký vek majú. Nemusí ísť priamo o starožitnosti.
    Jeden obchod je na Záhradníckej ulici v BA, kde tento tovar preberajú a je ponúkaný na predaj. Obchod je otvorený cca od revolúcie. Oproti Zdravotnej škole.

    Kam dat stare hrnce, taniere, hrncek y a pod?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.