Zavrieť

Porady

ako sa dostanem na pribinovu v BA

Ahojte,

viem ze mozno trochu hlupa tema..ale hladala som aj cez google maps, aj cez mhd a nedosla som na to ako sa dostanem do budovy ministerstva vnutra SR, ktore sidli na pribinovej 2.

Teda na akej zastake vystupit, ako sa ta zastavka vola..a ake spoje tam uz idu si najdem potom lahko..a potom ze aj ako daleko je tato budova od zastavky

Dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    odkiaľ sa tam potrebuješ dostať. Je to inak pri novostavbe divadla, takže buď zo Šafárikoveho námestia, alebo vystúpiš pri Novej scéne.

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    este neviem odkial pojdem..ale to je nejamenej..cize vystupim na zastavke mala scena a hned pod nosom budem mat tu budovu, alebo mam ist este peso?ak ano ktorym smerom?smer novy most, alebo dostojevskeho rad?

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ak trošku pomôže pricapím mapu, ale kde presne sídlia neviem , tak len som chcela pricapiť, ale nejako sa nedarí, ale na http://maps.google.com/maps/mm?sourc...,0.021887&z=16 zadaj do vyhľadávača, Pribinova, Bratislava a ukáže ti kde je sever.,
    Naposledy upravil willma : 10.06.09 at 11:41

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    aj v otazke som pisala ze google maps som skusala..najbliszia zastavka je safarikovo namestie..a neverim ze cez celu pribinovu aj olejkarsku nejde ziadny spoj mhd..preto som napisala sem..lebo na mape spoje na vsetkych uliciach niesu zaznacene...ale aj tak dakujem za snahu

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    no zrovna cez tie dve ulice nejde naozaj nič a ani cez Čulenovu myslím, Ostáva len Dostojevského rad a Landererova

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Skús sa zorientovať podľa tejto mapy, je tam aj malá scéna, aj MV SR
    http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=...C%20Bratislava

    Len doplním, že pešo od MS to nie je ďaleko.
    Naposledy upravil Olice : 10.06.09 at 12:08 Dôvod: doplnenie

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bolacka Pozri príspevok
    Ahojte,

    viem ze mozno trochu hlupa tema..ale hladala som aj cez google maps, aj cez mhd a nedosla som na to ako sa dostanem do budovy ministerstva vnutra SR, ktore sidli na pribinovej 2.

    Teda na akej zastake vystupit, ako sa ta zastavka vola..a ake spoje tam uz idu si najdem potom lahko..a potom ze aj ako daleko je tato budova od zastavky

    Dakujem za pomoc
    Ministerstvo vnútra je hneď na začiatku Pribinovej. AK vystúpiš na zastávke Malá Scéna v smere od autobusovej stanice, tak prejdeš len cez Dostojevského rad, prejdeš na druhú stranu Pribinovej a si tam. Nemôžeš to nenájsť.
    Naposledy upravil Chobot : 10.06.09 at 12:35

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bolacka Pozri príspevok
    aj v otazke som pisala ze google maps som skusala..najbliszia zastavka je safarikovo namestie..a neverim ze cez celu pribinovu aj olejkarsku nejde ziadny spoj mhd..preto som napisala sem..lebo na mape spoje na vsetkych uliciach niesu zaznacene...ale aj tak dakujem za snahu
    Po Olejkárskej ide síce v špičke v prac. dňoch 133, ale tým by si to mala ďalej, keby si sa odviezla až k novej budove nár. divadla.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    nejde tam náhodou 88 z Nív? sa mi zdá

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    pasuliatko Pozri príspevok
    nejde tam náhodou 88 z Nív? sa mi zdá
    ano, 88 ide z autobusovej stanice, je to hned druha zastavka, vola sa Landererova

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a je po probléme

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    len tu nikto nenapísal,že odkial sa chce dostať na Pribinovú ulicu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.