Zavrieť

Porady

vatra

dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    uNLock Pozri príspevok
    dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik
    A to drevo sa nedá niekde kúpiť? Keby každý zmyslel, že založí vatru a na to vyrúbe zo 3-4 stromy, tak by sme za chvíľu nemali lesy.

    Alebo si to drevo skús zohnať od majiteľa lesa.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    uNLock Pozri príspevok
    dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik
    Odkial si? Ja by som ti dala predala za symbolicku cenu, alebo sposobom cistenia lesa od konarov zdarma.

    blazonDK je offline (nepripojený) blazonDK

    blazonDK
    Ja keď som robil vatru tak som si musel zohnať majitela pozemku na ktorom som chcel paliť vatru informovať ho, informovať o vatre starostu našej obce a povolenie o vyrub dreva od lesníka.... on mi označil ktore možeme spíliť a bolo to
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Meškáš s reakciou 4 roky!
    buchač Možno ani nie ....

    Vatra asi len teraz dohorela ...strážil ju ...
    Katy a R však možno aj teraz dakto chystá "vatry" - sa zíde dobrá rada
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.