Zavrieť

Porady

Zmiznute ikonky na ploche a start

Dobry den, potreobala by som pomoc v PC mi zmizli ikonky aj start a ani pravym ani lavym tlacitkom neviem kliknut na plochu..Vsetko mi funguje cez tlacitko CTRL +ALT + DELETE....Prosim pomozte mi, kazda pomoc sa mi zide....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ahoj...
    1) Aký máš operačný systém?
    2) Čo sa stane, ak reštartuješ počítač? Stále sa dostaneš do toho istého bodu?
    3) Skúsil si po reštarte stlačiť klávesu F8 (takzvaný save mode)? Dostaneš sa na plochu (budú veľké ikony) a myš Ti funguje?
    4) Skúsil si F8 a vybrať posledná funkčná konfigurácia? (teraz iba improvizujem, nepamätám sa presne na text, čo bude na obrazovke (Windows XP, Vista, 7) ...
    Naposledy upravil Charon : 06.01.13 at 16:28

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Myslím že ti nefunguje proces explorer. Ak ho chceš zapnúť daj CTRL+ALT+DELETE a v správcovi úloh klikni na súbor(v lavom hornom rohu) a daj nová úloha. Potom do prázdneho poľa napíš explorer.exe a klikni na ok (poprípade ak máš XP daj spustiť) Dúfam že bude fungovať
    som dosť skúsený s prácou na PC ale nie úplne do detailov ...viac Jano Kašpárek
    Vakos_sk mne sa to stalo tiež a toto som skusil (už skôr)
    ale ten proces som musel zapinať stále
    musíš ho nastaviť na spustenie pri štarte

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Ak mu to bude fungovať cez správcu úloh tak potom mu samozrejme poradím ako to spraviť aby to robilo automaticky

    Zmiznute ikonky na ploche a start

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.