Zavrieť

Porady

Notebook MSI EX600

Ešte raz, omylom som dala do inej sekcie otázku.
Máte skúsenosti s notebookom MSI EX600? Aká je jeho kvalita, kúpiť alebo nie? Môžete mi prosím vás pradiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    Ešte by som sa chcela opýtať, čo poviete na notebooky zn. Dell, kde sa dajú na Slovensku kúpiť? Tiež mi boli doporučené

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    OK. Doporučenú stránku som prečítala, bohužiaľ pravdu povediac, ako amatér som z toho jeleň. Môžete sa vyjadriť ešte k notebooku ZERO Mobile Pro 90. Prosím o vyjadrenie zrozumiteľné laikovi.Veľmi pekne ďakujem za ochotu.

    rakerian je offline (nepripojený) rakerian

    rakerian
    Ad MSI EX600:
    Pozrel som si na internete parametre a aj nejake cenove relacie, za ktore sa predava. Pomer cena/vykon je vynikajuca.
    Co sa tyka kvality a spolahlivosti znacky MSI, tak tu poznam len z grafickych kariet a zakladnych dosiek do stolovych PC. A som s touto znackou velmi, velmi spokojny.

    Ad ZERO Mobile Pro 90:
    Ak by som si mal vybrat medzi tymto a MSI, tak si vyberiem MSI. Zero sa tvari ako renomovana znacka, ale su to vlastne notebooky DELL, len v inom sate a s inym nazvom. Rozhodne sa neoplati za tu cenu kupovat takyto notebook s nizssimi parametrami.

    Vo vseobecnosti plati: "vsetko sa robi v Taiwane a Cine". Vybrejte hardware na zaklade pomeru vykon/cena. Kazia sa MSI, kazia sa aj DELL-y, kazia sa aj ine renomovane znacky. Vsetko je o tom na aky kus vyrobku natrafite.

    vandit je offline (nepripojený) vandit

    vandit
    s tymto notebookom so plne spokojny, a jeden mam na predaj, tak ked chces, urobim dobru cenu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.