Zavrieť

Porady

Spojená pracovná cesta do zahraničia a aj na území SR

Dobrý deň,
prosím o radu ohľadom cestovného príkazu, keď začiatok prac. cesty (PC): SR - Košice, miesto rokovania: ČR - Praha, SR - Nitra a koniec PC: SR - Košice. Mám vyplniť 2 cestovné príkazy? 1. CP: začiatok: prechod slovenskou hranicou, miesto rokovania: Praha, koniec: prechod českou hranicou a 2. CP: prechod na Slovensko, miesto rokovania: Nitra a koniec: Košice? Neviem ako si s tým poradiť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zuzana B. Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prosím o radu ohľadom cestovného príkazu, keď začiatok prac. cesty (PC): SR - Košice, miesto rokovania: ČR - Praha, SR - Nitra a koniec PC: SR - Košice. Mám vyplniť 2 cestovné príkazy? 1. CP: začiatok: prechod slovenskou hranicou, miesto rokovania: Praha, koniec: prechod českou hranicou a 2. CP: prechod na Slovensko, miesto rokovania: Nitra a koniec: Košice? Neviem ako si s tým poradiť...
    Ak to bola 1 pracovná cesta, tak sa vypracuje len 1 vyúčtovanie. Treba tam presne uviesť, koľko hodín trvala cesta na území SR a koľko v zahraničí a podľa toho určiť náhrady.

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Chobot Pozri príspevok
    Ak to bola 1 pracovná cesta, tak sa vypracuje len 1 vyúčtovanie. Treba tam presne uviesť, koľko hodín trvala cesta na území SR a koľko v zahraničí a podľa toho určiť náhrady.
    Ďakujem za odpoveď!

    adka18 je offline (nepripojený) adka18

    neustále sa učím adka18
    ja som robievala 2 vyuctovanie (rovnaka hlavicka a cast prilohy, len sumy na vyplatenie sa menili), lebo som vyplacala stravne a vreckove v CZK - teda pokial mate cesku pokladnu. ak mate len EUR, tak len 1 a prepocitat CZK na EUR.

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Máme len jednu pokladňu, urobím jedno vyúčtovanie, prepočet náhrad kurzom platným k prvému dňu v mesiaci, v ktorom sa zahr.PC začala. Ďakujem.

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Tak spojila som tuzemskú a zahraničnú PC na jeden cestovný príkaz a zároveň jedno vyúčtovanie.... nejako sa mi to ale nepozdáva, že takto to môže byť správne... ak by si našiel niekto minútku, aby si ho pozrel v prílohe, budem rada. Samotné tlačivo som si musela trošku prispôsobiť, keďže pri tuzem.PC chýba vo vyúčtovaní kolónka Vreckové.
    • File Type: pdf CP.pdf (2.45 MB, 43 videní)

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    scame Pozri príspevok
    Áno, máš to dobre.
    Ďakujem, to ma potešilo, lebo mám z toho cesťáku také zmiešané pocity...

    Spojená pracovná cesta do zahraničia a aj na území SR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.