Zavrieť

Porady

Internet

Dobry den...potrebovala by som poradit...ked sa chcem pripojit na internet neotvori mi stranku...ani na Internet Explorer a ani Mozilla Firefox...da sa mi ale prihlasit na ICQ cize nemoze byt problem v spojeni...vedeli by ste mi poradit???dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    no, nepises ako a kde sa pripajas. Takto to vyzera ze je blokovany port 80 (ak si dobre pamatam...) co je port na spojenie na internet. ak sa pripajas v praci,alebo cez nejaky cudzi net tak je to mozno zamerne bloknute. Ak ti to nejde doma, hmmm, chcelo by to skontrolovat nastavenie IE (nastavenie pripojenia LAN v moznostiach internetu). Skus prip napisat viac o tom tvojom pripojeni

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    lucus17 Pozri príspevok
    Dobry den...potrebovala by som poradit...ked sa chcem pripojit na internet neotvori mi stranku...ani na Internet Explorer a ani Mozilla Firefox...da sa mi ale prihlasit na ICQ cize nemoze byt problem v spojeni...vedeli by ste mi poradit???dakujem
    Ja mám občas v súbore odfajknuté "pracovať v offline" , ale skype a ICQ funguje aj tak. Ale pripojiť sa na IE nemôžem.Skype veselo vyzváňa, aj ked si myslím, že nie som pripojená

    lucus17 je offline (nepripojený) lucus17

    lucus17
    no pripajam sa tak ze sestra ma v compe datovu kartu a sme prepojene cez kabel...ale dnes poobede mi to islo...a neskor uz nie...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mne tiez obcas volaju klienti a povedia my, nefunguje my Net, preco ?? Proste nejde my otvorit stranku. Tak mu poviem, skus inu a on povie aaa uz to funguje. Tak skus ine stranky, skus na tu stranku co ti nefunguje ping, alebo este lepsie tracert. A sestre NET ide a tebe nie ? alebo nejde ani sestre ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.